– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Motel Šofér, Volkovce - Olichov

?? %
mob. +421 907 586 782 motel.sofer@gmail.com
Motel Šofér [Zvětšit - nové okno]
14 0
Umístění: Pri lese v príjemnom prostredí Pohronského Inovca, 0,5 km od osady Olichov a 8 km od Zlatých Moraviec. 200 m od rýchlostnej komunikácie Zlaté Moravce - Žiar nad Hronom (Bratislava - Banská Bystrcia). Autobusová zastávka 10 m, vlak (zastávka Volkovce) 2 km. Možnosť turistiky (Pohronský Inovec), cyklistiky, hubárčenia. V mieste sa nachádza rázcestie Motorest Zubor, východisko zelenej turistickej značky na Veľký Inovec (3,5 hod.). Môžete navštíviť zubriu oboru v Topolčiankach, arborétum v Tesárskych Mlyňanoch alebo kaštieľ v Topolčiankach. V súsedstve motelu sa nachádza motorest Zubor.
Ubytování: Malá ubytovňa so samostatným vchodom v moteli s reštauráciou. V moteli je 8 izieb (1-, 2- a 3-lôžkové), každá s vlastným soc. zariadením (WC, sprcha) a TV, spoločná kuchyňka s výbavou. K dispozícii je aj 2-izbový apartmán (2- a 4-lôžková izba, kuchynka, WC, sprcha). V areáli motela sa nachádza reštaurácia s terasou - poskytuje širokú ponuku jedál domácej kuchyne, za rozumné ceny.
Cena: 1-4 noci: 1 osoba na izbe 20 EUR/noc, 2-3 osoby 15 EUR/os/noc. 5 a viac nocí: zľava dohodou. Poplatok pre obec Volkovce 0,30 EUR/os/noc. Energie aj posteľná bielizeň sú zahrnuté v cene.
Adresa: Motel Šofér (motorest Šofér, ubytovňa Šofér), Volkovce - časť Olichov, 951 87 Volkovce, okr. Zlaté Moravce. Prevádzkovateľ: Ivan Pukan.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Motel Šofér, Volkovce - Olichov
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...