– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Krčma na Hrbe, Podkonice

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Krčma na Hrbe [Zvětšit - nové okno]
14 0
Umístění: V centre malebnej dediny Podkonice v Starohorských vrchoch, v ochranom pásme Národného parku Nízke Tatry. Lyžiarske stredisko Podkonické pleše a Chata na Plešiach 2,5 km. Ľupčiansky hrad (Slovenská Ľupča) 5,5 km. Banská Bystrica 16 km.
Ubytování: Turistická ubytovňa pri krčme s kapacitou 14 lôžok (2 izby po 3 lôžka, 2 izby po 2 lôžka, 2 izby po 2 lôžka so spoločným WC a sprchou). Na izbách nie je TV. Na chodbe je spoločná chladnička.
Cena: Leto: 10 EUR/os/noc. Zima (vykurovacia sezóna): 15 EUR/os/noc. Ceny sú platné aj pri ubytovaní iba na 1 noc. Pri ubytovaní 4 a viac osôb na 7 a viac nocí zľava dohodou.
Adresa: Pohostinstvo na Hrbe (hostinec na Hrbe, krčma na Hrbe), Podkonice 169, 976 13 Podkonice. Prevádzkovateľ: Ing. Marián Ľalík. Majiteľ: Obec Podkonice.
Poznámky: Ubytovanie sa od roku 2017 už neprevádzkuje.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Krčma na Hrbe, Podkonice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...