– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Apartmá Na Koštěti, Staré Město u Bruntálu - Nová Véska

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Apartmá Na Koštěti [Zvětšit - nové okno]
10 10
Umístění: Ve Starém Městě, v podhůří Jeseníků, 5 km od Bruntálu směrem na Malou Morávku. V blízkém okolí jsou lázně Karlova Studánka, přehrada Slezská Harta (koupání), lyžařská centra Karlov, Malá Morávka, Praděd. Obchod 500 m, zastávka autobusu 50 m, vlakové nádraží 5 km.
Ubytování: Apartmá s kapacitou 10 osob ve dvou pokojích (2-lůžkový a 4-lůžkový + možnost 4 přistýlek). V apartmánu je kuchyňský kout (mikrovlnka, vařič, lednice, kávovar, kompletní kuchyňské nádobí), TV a sociální zařízení. Terasa, gril, ohniště, parkování v zahradě nebo stodole. Po předběžném nahlášení je možné přizpůsobit apartmán pro bezbariérový přístup. Výhled na hlavní hřeben Jeseníků s vysílačem na Pradědu a Velký Kotel.
Cena: Léto: 230 Kč/os/noc. Zima: 280 Kč/os/noc. Děti do 3 let bez nároku na lůžko zdarma, 3-10 let 50% sleva. Přistýlka 180 Kč/os/noc. Parkování a zvířata zdarma. Ceny jsou konečné (včetně všech poplatků i povlečení) a platí i při ubytování jen 1 osoby v apartmánu, i na 1 noc (i v hlavní sezóně).
Adresa: Apartmá Na Koštěti (apartmán Na Koštěti), Čarodějnice Zuzana Urbanková, Staré Město u Bruntálu
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Apartmá Na Koštěti, Staré Město u Bruntálu - Nová Véska
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...