– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Ubytování v soukromí, Studnice u Vyškova

MiniPenzion Na Vyhlídce, Hněvotín u Olomouce

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
MiniPenzion Na Vyhlídce [Zvětšit - nové okno]
37 37
Umístění: V klidné přírodě na vyvýšenině mezi Olomoucí a Hněvotínem, pouze 3 minuty ze sjezdu z dálnice Brno-Olomouc. V místě, které za dob Marie Terezie sloužilo jako uložiště střelného prachu (prachárna) pro Fort XIII. Aquapark Olomouc 2,4 km. Historické centrum Olomouce 5,5 km. Autobusová zastávka Technologický park nebo Hněvotín, škola 1,6 km. Nejbližší tramvajová zastávka je pěšky 25 minut (rádi Vás za malý poplatek přivezeme).
Ubytování: Ubytovna s kapacitou 37 lůžek v přízemní budově, přístupné i osobám se zdravotním postižením. V ubytovně je 11 pokojů (1x1, 5x2, 1x3, 3x4 a 1x6 lůžek) a malý apartmán (1x5 lůžek s vlastní koupelnou a WC). Na pokojích je nový nábytek a kabelové i WiFi připojení na internet zdarma. Soc. zařízení pro pokoje je společné. Společenská místnost, dvě kuchyňky, jídelna, pračka. Venkovní grilování a ohniště. Možné využít parkoviště v našem oploceném a hlídaném areálu (i pro kamiony či autobusy).
Cena: 1 noc: pokoj 2-lůžkový 611 Kč/pokoj, 3-lůžkový 900 Kč/pokoj, 4-lůžkový 952 Kč/pokoj, 5- a 6-lůžkový 1.217 Kč/pokoj. 2 noci: 2-lůžkový pokoj 495,50 Kč/pokoj/noc, 3-lůžkový 792,50 Kč/pokoj/noc, 4-lůžkový 952 Kč/pokoj/noc, 5- a 6-lůžkový 1.217 Kč/pokoj/noc. 3 a více nocí: 1-lůžkový pokoj 333 Kč/noc, 2- a více-lůžkový 150 Kč/lůžko/noc (hradí se i neobsazená lůžka na pokoji). Rekreační poplatek 6 Kč/os/noc. Nic dalšího se nepřiplácí (ceny obsahují i povlečení a veškeré energie). Ceny platí po celý rok.
Adresa: MiniPenzion Na Vyhlídce Olomouc, Hněvotín 429, 783 47 Hněvotín. Provozovatel: Roman Chromec, U Cukrovaru 615/30, 779 00 Olomouc.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: MiniPenzion Na Vyhlídce, Hněvotín u Olomouce
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...