– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Levné ubytování na Drahanské vrchovině

Hotel Centrum NCO NZO, Brno - Staré Brno

?? %

Hotel Centrum NCO NZO (245 m), Brno - Staré Brno

+420 543 559 151 recepce@nconzo.cz
Hotel Centrum NCO NZO [Zvětšit - nové okno]
236 3
Umístění: V Brně, v hezkém přírodním prostředí ve svahu Žlutého kopce, 500 m od kongresového centra a hlavního vstupu na Výstaviště. Skvělá výchozí pozice pro návštěvy centra Brna i pro výlety do přírody v Brně a okolí. Přímé spojení na Hlavní nádraží (11 minut tramvají), na Brněnskou přehradu (17 minut tramvají) a do aquaparku v Kohoutovicích (10 minut trolejbusem).
Ubytování: Hotel s přilehlou zahradou, s 1-, 2- a 3-lůžkovými pokoji (224 lůžek), dvěma 2-lůžkovými apartmány a čtyřmi buňkami (2x 1-lůžkový pokoj se společným soc. zařízením). Všechny pokoje mají balkon, vlastní soc. zařízení a TV, pokoje Standard a apartmány navíc lednici a fén. V každém patře je společná kuchyňka. V hotelu je bezplatná wifi. Možnost placeného parkování. V hotelu je recepce s provozní dobou 6-22 hod., jídelna a bistro, kongresové a školicí prostory, odborná knihovna, tiskové a kopírovací služby.
Cena: Ceny jsou včetně snídaně (samoobslužný bufet). Tourist: 549 Kč/os/noc, i při ubytování jen 1 osoby. Economy: 1 osoba na pokoji 1.099 Kč/noc, 2 osoby 789 Kč/os/noc. Standard: 1 osoba na pokoji 1.199 Kč/noc (v buňce 1.099 Kč/noc), 2 osoby 859 Kč/os/noc, apartmán 2.700 Kč/apartmán/noc. Dítě 7-14 let sleva 50 %, do 6 let zdarma. Zvíře na pokoji 200 Kč/noc. Parkování 100 Kč/den. Rekreační poplatek 40 Kč/os/noc (jen dospělí). Ceny jsou včetně DPH, povlečení i energií. Ceny platí celoročně, i při ubytování jen na 1 noc. V případě větších skupinových rezervací možné domluvit slevu.
Adresa: Hotel Centrum Brno (dříve ubytovna hotelového typu), Vinařská 6, 603 00 Brno. Provozovatel: Národní centrum ošetřovatelství a nelékařských zdravotnických oborů (NCO NZO). Kontaktní osoba: provozní Bc. Milan Hroch, MBA.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Hotel Centrum NCO NZO, Brno - Staré Brno
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...