– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ubytování Nika, Dunajská Streda

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Ubytování Nika [Zvětšit - nové okno]
34 17
Umístění: V Dunajskej Strede v príjemnom prostredí rodinných domov, 300 m od termálneho kúpaliska na Kúpeľnej ulici a nového wellness centra. Možnosť športového vyžitia: cyklistické trasy, tenisové kurty s možnosťou výučby základov tenisu, volejbalové ihrisko.
Ubytování: Apartmánový dom s kapacitou 34 osôb v 11 apartmánoch (5x2, 3x3, 3x4 lôžka). Všetky apartmány majú vlastné WC, kúpeľňu a kuchyňku. TV+SAT, Internet, krb, gril, altánok, terasa, záhradné posedenie na dvore penziónu s možnosťou opekania. Parkovisko v cene ubytovania. V zariadení sa možno dohovoriť slovensky, česky, poľsky, maďarsky a anglicky.
Cena: Celoročne: 1-3 noci 13,50 EUR/os/noc, 4-7 nocí 12 EUR/os/noc, 8 a viac nocí 10 EUR/os/noc. Kúpeľný poplatok pre Dunajskú Stredu 0,37 EUR/os/noc (mesiace 11-04) - 0,87 EUR/os/noc (mesiace 05-10). Ceny sú platné pri plnom obsadení izby. V letnej sezóne (mesiace 07, 08) iba týždenné pobyty (so-so), mimo leto ceny platia aj pre pobyty iba na 1 noc.
Adresa: Ubytovanie Nika (apartmánový dom Nika, apartmány Nika), Ing. Miloš Klement, Kúpeľná ulica 39, Dunajská Streda
Poznámky: Ubytovanie je od roku 2016 mimo prevádzky.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytování Nika, Dunajská Streda
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...