– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion Obecní dům, Mokré Lazce u Opavy

?? %
mob. +420 777 838 525 obecnidummokrelazce@email.cz
Penzion Obecní dům [Zvětšit - nové okno]
13 0
Umístění: V malé obci Mokré Lazce, poblíž hlavní cesty z Ostravy do Opavy. Autobusová zastávka přímo před penzionem. Vlaková zastávka 750 m. Město Kravaře 4,5 km. Přírodní rezervace a naučná stezka Koutské a zábřežské louky 4 km. Bunkry na Padařově 5 km.
Ubytování: Penzion s oceňovanou restaurací a společenskými sály. V penzionu je 13 lůžek ve 4 pokojích (2x 2-lůžkový s přistýlkou, 1x 3-lůžkový, 1x 4-lůžkový), každý pokoj má vlastní koupelnu. Restaurace s celodenním stravováním. Malý sál (pro 40 osob) a velký sál s vlastním barem a šatnou (100-150 osob) pro společenské události. Bezplatné WiFi připojení v celém penzionu. Parkování přímo u penzionu.
Cena: Celoročně: 1 osoba na pokoji 600 Kč/noc, 2 osoby 450 Kč/os/noc, 3 osoby 400 Kč/os/noc, 4 osoby 375 Kč/os/noc. Ceny platí i při ubytování jen na 1 noc, při ubytování na 5 a více nocí sleva 10 %. Ceny jsou včetně povlečení, ručníků i energií.
Adresa: Penzion a restaurace Obecní dům Mokré Lazce, Generála Vlachého 121, 747 62 Mokré Lazce. Majitel: obec Mokré Lazce. Provozovatel: JK Catering. Odpovědná osoba: Jaroslav Kříbek.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Obecní dům, Mokré Lazce u Opavy
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...