– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Levné ubytování na Drahanské vrchovině

Obecní dům - pronájem sálu, Vilémovice

?? %

Obecní dům - pronájem sálu (500 m), Vilémovice

mob. +420 775 623 118, +420 604 246 366, pevná +420 516 442 889 anezka.s@seznam.cz
Obecní dům - pronájem sálu [Zvětšit - nové okno]
0 0
Umístění: Ve středu malebné obce Vilémovice v krásné přírodě Moravského krasu. Přímo v budově je hospoda U Netopýra. Autobusová zastávka 200 m (IDS JMK). Obchod 200 m. Dobré výchozí místo pro výlety do Moravského krasu - Macocha a jeskyně jsou za humny.
Ubytování: Možnost pronájmu společenského sálu v Obecním domě pro skupiny až 40 osob, především pro organizace zabývající se aktivitami s dětmi a mládeží (školy, skauti, turistické skupiny atd.). Spí se na zemi ve vlastním spacáku a na karimatce v kulturním sále (tělocvičně). K dispozici je kuchyňka se základním vybavením (plynový sporák, lednice, myčka, základní nádobí na vaření, potřeba jsou vlastní příbory, hrnky, talíře nebo ešusy) a menší místnost s možností posezení u stolů (salónek, jídelna). Na chodbě je WC (využívané i návštěvníky hospody) a sprcha. Prostory mohou posloužit i pro různé skupinové oslavy a akce. Nutný je vlastní úklid.
Cena: Celoročně: 80 Kč/os/noc, min. 800 Kč/skupina/noc. Připlácí se za energie (bez ohledu na počet ubytovaných), cca 100-200 Kč/ubytovna/noc. Nic dalšího se nepřiplácí. Ceny platí i při ubytování jen na 1 noc.
Adresa: Obecní dům - pronájem sálu, Vilémovice č. 18, 679 06 Vilémovice. Provozovatel: OÚ Vilémovice. Kontaktní osoby: František Kala (starosta) a Anežka Štelclová.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Obecní dům - pronájem sálu, Vilémovice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...