– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion Obretin, Crișan - Mila 23

?? %

Penzion Obretin, Crișan - Mila 23

mob. +40 723 400 049 rezervariobretin@gmail.com
Penzion Obretin [Zvětšit - nové okno]
80 0
Umístění: V srdci přírody dunajské delty, na samotě u jednoho z ramen Dunaje, 4 km od rybářské vesničky Mila 23 (přístupná pěšky). V blízkosti se rozkládá jezero Obretinu Mare, podle kterého se rekreační areál jmenuje. K penzionu nevede žádná silnice, příjezd do areálu je nutný lodí z města Tulcea. Penzion zajišťuje exkurze do přímořské Suliny i k mnoha přírodním zajímavostem v deltě Dunaje.
Ubytování: Rekreační komplex s pokoji, bungalovy (chatkami), venkovním bazénem, dětským hřištěm a léčícím tichem. Pokoje (10 x) jsou 2-lůžkové s přistýlkami, s vlastním balkonem s výhledem do přírody. Bungalovy (10x) jsou 4- až 5-lůžkové, přímo u kanálu s vlastním molem. Pokoje i bungalovy mají vlastní koupelnu, fén, klimatizaci, ledničku a rychlé WiFi. Rybářská restaurace postavená na kůlech nad vodou s krásným výhledem na starý Dunaj, zaměřená na bioryby z okolí. Středisko je vhodné i pro teambuildingové aktivity.
Cena: Uvedené ceny jsou za pobyt na 3 noci včetně plné penze (kromě oběda 1 den) a exkurzí na 4 dny! Vedlejší sezóna (měsíce 04-05): 1.300-1.500 lei/os/pobyt. Hlavní sezóna (měsíce 06-09): 1.600-1.800 lei/os/pobyt. Ceny jsou platné pro penzion, při ubytování v bungalovech +200 lei/os/pobyt. Plavba z města Tulcea 80 lei/os (v cenách uvedených programů je již zahrnuta).
Adresa: Pensiunea Obretin, ves Mila 23, comuna Crișan, župa Tulcea, Rumunsko. Provozovatel: Obretin S.R.L. Odpovědná osoba: Bogdan Tudor.
Poznámky: Placená inzerce.
Aktualizace:
Video: Program exkurzí po deltě Dunaje pro hosty penzionu Obretin

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Obretin, Crișan - Mila 23
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...