– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Rekreační středisko ORMET – kemp a turistická ubytovna Oliver, Teplý Vrch

?? %

Rekreační středisko ORMET – kemp a turistická ubytovna Oliver (235 m), Teplý Vrch

+421 475 696 278, mob. +421 905 874 243 ormet@centrum.sk
Rekreační středisko ORMET – kemp a turistická ubytovna Oliver [Zvětšit - nové okno]
150
Umístění: Na brehu najteplejšej slovenskej vodnej nádrže Teplý Vrch (kúpanie) v juhovýchodnej časti Slovenského rudohoria, v doline riečky Blh. Neďaleko rekreačného zariadenia je prírodná rezervácia s lesnými porastami s drevinami Hicírie a veľkou zvernicou s chovom danielej, diviačej a muflónovej zveriny. Na spestrenie pobytu doporučujeme okruh cez obce Drienčany, Kraskovo, Rimavské Brezovo a Kyjatice späť na Teplý Vrch (historické kostolíky a zvonice).
Ubytování: Rekreačné stredisko s kempingom, chatkami a turistickou ubytovňou. Areál ORMET ponúka možnosť kúpania, člnkovania, rybolovu, surfovania, vodného bicyklovania. V areáli je vodná šmýkačka (tobogán, 72 m), požičovňa športových potrieb, reštaurácie a bufety, non-stop recepcia. Chatky: 2- a 4-lôžkové, vybavené chladničkou, vešiakom, stolom so stoličkami a skriňou, niektoré chatky s vlastnou kuchyňkou, sociálne zariadenie je vzdialené cca 10 metrov. Autokemping: 100 stanových jednotiek s el. prípojkami, miesto pre karavany a obytné prívesy, sprchy, umyvárne. Turistická ubytovňa Oliver (45 lôžok): 2-, 4- a 6-posteľové izby, spoločná kuchyňa a jedáleň, WC a sprchy na každom poschodí.
Cena: Ubytovňa: izba 2-posteľová 20 EUR/izba/noc, 4-posteľová 40 EUR/izba/noc, 6-posteľová 50 EUR/izba/noc. Chatky: 2-posteľová 20 EUR/chata/noc, 4-posteľová 40 EUR/chata/noc, 4-posteľová s kuchynkou 43 EUR/chata/noc. Camping: osoba 4 EUR/noc (dieťa 6-15 rokov 2 EUR/noc), stan 3 EUR/noc, karavan 7 EUR/noc, obytný príves 5 EUR/noc, el. prípojka 4 EUR/noc. V cene je vstup na pláž a plážový príplatok. Raňajky 2,50 EUR, obed 5 EUR, večera 4 EUR. Rekreačný poplatok 0,50 EUR/os/noc. Ceny sú platné aj pri ubytovaní iba na 1 noc.
Adresa: Rekreačné stredisko Ormet – kemp a turistická ubytovňa Oliver, Teplý Vrch. Majiteľ: Štefan Oštrom, Vinica 36, 979 01 Rimavská Sobota.
Poznámky: Foto: Robert Vystrčil, LevneUbytovani.net.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

Miloš (6. 8. 2012, 10.01)
Uživatel zde byl ubytován od 3. srpna 2010 do 5. srpna 2010.
Na stanovačku dobré, poloha na slnečnom pobreží, zíde sa tu altánok a čln. WC je udržiavané. Kempujú tu rybári. Západy slnka sú nádherné. Počasie je menej daždivé a teplejšie ako niekde pri horách. - neprístupné pre psov a psíčkov.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Rekreační středisko ORMET – kemp a turistická ubytovna Oliver, Teplý Vrch
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...