– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ubytování u Orságů, Velké Karlovice

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Ubytování u Orságů [Zvětšit - nové okno]
9 0
Umístění: V centru Velkých Karlovic, 150 m od hlavní autobusové zastávky. Ve Velkých Karlovicích je Valašské muzeum, vlaková zastávka, obchod, restaurace, kino a skiareál Synot - Kyčerka. Vhodné východisko pro turistiku a cykloturistiku po Vsetínských vrších a Beskydech.
Ubytování: Rodinný dům s apartmánem ve druhém patře s celkovou kapacitou 9 osob. V apartmánu jsou dva pokoje (3-lůžkový s přistýlkou a zařízenou kuchyňkou + 3-lůžkový se 2 přistýlkami), společenská místnost (sedací souprava, TV, satelit, DVD, WiFi připojení) a koupelna s vanou a WC. Dům je vytápěn centrálně. Možnost parkování přímo před domem.
Cena: Léto (měsíce 06-08): noci mimo víkend 230 Kč/os/noc, víkendové noci 250 Kč/os/noc. Zima (měsíce 12-03): noci mimo víkend 230 Kč/os/noc, víkendové noci 250 Kč/os/noc. Vánoce a Silvestr: 390 Kč/os/noc. Mimosezona: noci mimo víkend 210 Kč/os/noc, víkendové noci 250 Kč/os/noc. Rekreační poplatek 15 Kč/os/noc. Nic dalšího se nepřiplácí (povlečení, energie i vytápění jsou v ceně). Ceny platí při ubytování 2 a více osob v apartmánu (další cizí osoby neubytováváme), na 2 a více nocí (i v hlavní sezóně).
Adresa: Ubytování u Orságů (ubytování v soukromí Orság), Jan Orság, Velké Karlovice 861, 756 06 Velké Karlovice
Poznámky: Objekt je od roku 2015 v rekonstrukci.
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

Anna (16. 8. 2013, 09.33)
"Možná ještě zavolám" není závazná objednávka. Pro ubytovatele, který nevybírá předem zálohu, je důležitá závazná objednávka termínu emailem nebo telefonicky. Samozřejmě je nám toto nedorozumění líto.
Martina (15. 8. 2013, 19.18)
Paní majitelka nedodržela telefonickou domluvu na ubytování a den před příjezdem byla v údivu, že chceme přijet.Přitom jsem se ji ptala zda to takto stačí, tvrdila horlivě, že ANO!!! Shrnuto,to co platilo v pondělí ve čtvrtek není pravda. Sliby chyby.Upozornění pro ostatní, co není psáno není dáno.Nicméně poučení i pro nás a víkend je v .......!!!!!

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytování u Orságů, Velké Karlovice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...