– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chatová osada a turistická chata Kláštorisko, Hrabušice - Kláštorisko

50 % (2)

Chatová osada a turistická chata Kláštorisko (760 m), Hrabušice - Kláštorisko

mob. +421 905 402 337, +421 905 829 809 klastorisko@infosk.sk
Chatová osada a turistická chata Kláštorisko [Zvětšit - nové okno]
0 0
Umístění: Na Kláštorisku, v přírodě uvnitř národního parku Slovenský ráj, daleko od civilizace. Přístup pěšky ze středisek Čingov a Podlesok. Vlaková zastávka Spiššské Tomášovce 7 km. Výborné východisko pro turistické cesty do roklin a kaňonů Slovenského ráje (Prielom Hornádu, Kyseľ, Suchá Belá). Kláštorisko je i významnou archeologickou lokalitou.
Ubytování: Turistická chata s restaurací. Ubytovací služby jsou od roku 2016 ukončeny! Restaurace Kláštorisko je s výbornou kuchyní, výčepem a terasou. Středisko je v provozu v měsících 04-10 (restaurace je otevřená denně 10-17 hod., o letních prázdninách 8-20 hod.). Dřívější info o ubytování (již neaktuální): Chatky určené pro nenáročné turisty, ve všech je zavedena elektřina. Sprchy s teplou vodou a WC jsou společné. 3-lůžkové chatky (12 chatek): letní chatky, s postelemi bez lůžkovin (nahrazují stany). 4-lůžkové chaty (14 chatek): vytápěné chatky, s postelemi s povlečením. Ubytovaní mají možnost příjezdu autem po lesní cestě na Kláštorisko.
Cena: Platné do roku 2015: 3-lůžková chatka: s vlastním spacákem 15 EUR/chata/noc (za celou chatu bez ohledu na počet osob). 4-lůžková chatka včetně lůžkovin: 2 a více nocí 8,50 EUR/os/noc (jen 1 noc 10 EUR/os), i při ubytování jen 1 osoby v chatce. Snídaně 5 EUR, večeře 7 EUR. Ceny jsou konečné (zahrnují i energie, sprchy a toalety).
Adresa: Chatová osada Kláštorisko (turistická chata Kláštorisko), Štefan Gáll, pošta Hrabušice, 053 15 Hrabušice - Kláštorisko
Aktualizace: 1. dubna 2016
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

Rasťo (2. 9. 2014, 14.25)
Môj komentár sa týka výlučne reštauračných služieb v tejto chate, keďže ubytovaný som tu nebol. 30.8.2014 sme absolvovali turu Suchou Belou vo väčšej skupine, kde bolo 6 deti vo veku cca 5-8 rokov. Ich najväčšou motiváciou bol sľub, že si na chate Kláštorisko dajú hranolky. Aké bolo naše prekvapenie, keď nám nervózny mladý muž za pultom povedal, že samotné hranolky nemôžeme dostať, iba ak si ich kúpime s vyprážaným syrom. Hmmm...služby na slovenský spôsob. Nechápem, aký je to problém, predať samostatnú porciu hranoliek, keď ich už aj tak majú urobené k iným jedlám. A to už ani nehovorím o premrštených cenách jedál. Chabá porcia maďarského gulášu 8,50 EUR. Dole v Podlesku som si v každej reštaurácii mohol kúpiť jedelo na objednávku za 5-6 EUR. A pritom tam je prístup autom, žiadny vysokohorskí nosiči, jednoducho zderstvo. Som smutný zo služieb na slovenský spôsob (česť výnimkám) a pritom stačí zájsť do ČR alebo Rakúska a ste zrazu v úplne inom svete, čo sa týka služieb). Doporučujem túto chatu obchádzať širokým oblúkom!
50 %Ryszard (17. 9. 2012, 22.18)
Uživatel zde byl ubytován od 7. června 2012 do 12. června 2012.
Domek: Bez wygód, ale czysto i przytulnie. Wodę trzeba sobie przynieść, prąd jest. Dwa pokoje i coś w rodzaju małego przedsionka. Łóżka (4), wygodne. Brak czajnika. Brak wieszaków na kurtki. Są szafy, ale mokrych rzeczy do szafy się nie powiesi. Mogą się też trafić mali goście,(a może gospodarze). Trochę hałasują. Sanitariaty: Nie jest źle, ale mogłoby być lepiej. Dla gości bezpłatnie. Ubikacje OK. Ale prysznicom przydałby się remont. Jedzenie: We własnym zakresie lub w schronisku. Może nie ma wygód, ale jest dach nad głową. Dobre miejsce na wypady na trasy. Można dojechać samochodem. Polecam

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chatová osada a turistická chata Kláštorisko, Hrabušice - Kláštorisko
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...