– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Dětská ozdravovna Železno - turistická ubytovna, Partizánská Lupča - Železné

?? %

Dětská ozdravovna Železno - turistická ubytovna (990 m), Partizánská Lupča - Železné

mob. +421 915 202 020, +421 910 975 978, +421 910 975 974 zelezno@zelezno.sk
Dětská ozdravovna Železno - turistická ubytovna [Zvětšit - nové okno]
129 0
Umístění: Hlboko v Nízkych Tatrách, v závere Ľupčianskej doliny obklopenej zo všetkých strán zalesnenými vrcholmi. Na juhu sa zdvíhajú skoro do 2.000 m hôľnaté vrcholy Nízkych Tatier a na juhozápade skalnatý Salatín (1.630 m). Do ozdravovne vedie cesta z Partizánskej Ľupče alebo cez Prievalec a Liptovskú Lúžnu do Donovál (úsek Železnô-Liptovská Lúžna je v zime neudržiavaný).
Ubytování: Rekreačný areál s turistickou ubytovňou v detskej ozdravovni. Ubytovanie turistickej kategórie ponúkajú 3 objekty (Vila A. Žuffu, Pionier a Hviezdoslav), v každom zariadení sú spoločné WC a kúpeľne. Stravovanie v jedálni (100 miest), bistro (25 miest), možný prenájom na rodinné či podnikové oslavy. Multifunkčné ihrisko s osvetlením, zimné klzisko, detské ihrisko s množstvom atrakcií, vonkajší fitness, lyžiarsky vlek pre začiatočníkov, vonkajšie altánky, ohniská. Vila A. Žuffu (39 lôžok): spoločenská miestnosť s TV, vybavená kuchynka, detská herňa. Vila Pionier (23 lôžok): spoločenská miestnosť s TV, vybavená kuchynka. Vila Hviezdoslav (67 lôžok): spoločenskú miestnosť s TV, detská herňa s TV, vybavená kuchynka.
Cena: Celoročne okrem Silvestra: 17 EUR/os/noc, deti do 6 rokov 7 EUR/noc. Raňajky 5 EUR (deti 3 EUR), obed 10,50 EUR (deti 6,50 EUR), večera 7 EUR (deti 4,50 EUR). Rekreačný poplatok 0,60 EUR/os/noc. Posteľná bielizeň aj energie sú v cene. Ceny sú platné aj pri ubytovaní iba 1 osoby, aj iba na 1 noc.
Adresa: Detská ozdravovňa Železnô – turistická ubytovňa, osada Železné, 032 15 Partizánska Ľupča. Prevádzkovateľ: Fakultná nemocnica s poliklinikou (FNsP) F. D. Roosevelta Banská Bystrica. Kontaktná osoba: Ján Kuska.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Dětská ozdravovna Železno - turistická ubytovna, Partizánská Lupča - Železné
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...