– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion Anima, Kaluža - Medvědí hora

?? %
mob. +421 908 315 244 info@penzionanima.sk
Penzion Anima [Zvětšit - nové okno]
40 0
Umístění: V zátiší stromov pri pláži na Zemplínskej Šírave, v rekreačnom stredisku Medvedia hora, pod svahmi mohutného Vihorlatu. Ideálne miesto aj na rybačku.
Ubytování: Penzión s reštauráciou, detským ihriskom, požičovňou vodných plavidiel a nádherným výhľadom na zátoku plnú kotviacich lodí. V penzióne sú štandardné izby (6x), nadštandardné (3x) aj apartmány (4x). Na každej izbe je vlastná kúpeľňa, TV, chladnička a výhľad na Šíravu. Apartmány sú plne klimatizované a vybavené aj kuchynkou. Reštaurácia (80 miest), bar (16 miest), letné terasy (100 miest), salónik (20 osôb), možnosť spoločenských podujatí. Pri penzióne je aj kemp (viz samostatný inzerát).
Cena: Celoročne: izby Štandard 27 EUR/os/noc (prísteľka 24 EUR/noc, zvieratko 7 EUR/noc), izby Nadštandard 30 EUR/os/noc (prísteľka 26 EUR/noc), apartmány 35 EUR/os/noc (prísteľka 30 EUR/noc). Deti do 3 rokov bez lôžka zdarma, 3-10 rokov 15 EUR/noc, 10-15 rokov 20 EUR/noc. Raňajky 6 EUR. V hlavnej sezóne (mesiace 07-08) minimálna platba za 2 dospelé osoby plus 5-6 EUR/izba/noc. Ceny sú konečné (vrátane všetkých poplatkov, posteľnej bielizne aj energií) a platné aj pri ubytovaní iba na 1 noc (aj v hlavnej sezóne).
Adresa: Penzión Anima (bývalý penzión Zefír), stredisko Medvedia hora, Vinné 5000, 072 31 Vinné. Kontaktná osoba: Ing. Anna Obšatníková.
Poznámky: Placená inzerce.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Anima, Kaluža - Medvědí hora
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...