– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion Art, Lázně Bohdaneč

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Penzion Art, Lázně Bohdaneč

Pardubice / Polabí
Penzion Art [Zvětšit - nové okno]
19 0
Umístění: Nedaleko centra lázeňského města Lázně Bohdaneč, 11 km od Pardubic. S Pardubicemi je město spojeno trolejbusovou linkou. V Bohdanči jsou lázně, golfové hřiště, restaurace, obchody. V okolí města jsou louky a lesy (vycházky, cykloturistika, hipoturistika). Tipy na výlet: hrad Kunětická hora 13 km, historické město Hradec Králové 21 km.
Ubytování: Penzion s pokoji a apartmány. Čtyři pokoje jsou 2-lůžkové, jeden je 3-lůžkový, dva apartmány jsou 4-lůžkové. Pokoje i apartmán mají vlastní soc. zařízení (WC, sprcha), lednici, LCD TV, wifi a kabelové připojení k internetu. Apartmány mají vlastní kuchyň, jídelní kout a obývací pokoj, pokoje mají společnou kuchyň s jídelním koutem. Penzion má hlídané parkoviště, půjčovnu a úschovnu kol. Je možné ubytovat se i se zvířecími miláčky. Možnost snídaní.
Cena: Celoročně: 1-lůžkový pokoj 570 Kč/noc, 2-lůžkový pokoj 866 Kč/pokoj/noc, 4-lůžkový apartmán 1.368 Kč/apartmán/noc. Snídaně 91 Kč. Dítě do 3 let zdarma. Domácí zvíře zdarma. Teplé nápoje zdarma. Ceny jsou včetně DPH a jsou platné i při ubytování jen na jedinou noc.
Adresa: Penzion Art, Jiří Charvát, Dr. Tyrše 191, 533 41 Lázně Bohdaneč
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Art, Lázně Bohdaneč
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...