– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion Adršpach u Báry, Adršpach - Dolní Adršpach

?? %
mob. +420 603 908 571 info@penzionadrspach.cz
Penzion Adršpach u Báry [Zvětšit - nové okno]
20 0
Umístění: V Dolním Adršpachu, jen 750 m od vstupu do adršpašského skalního města. Autobusová zastávka 450 m, vlaková stanice Adršpach 850 m. Horolezecké muzeum na zámku 450 m. Vyhlídka na Křížovém vrchu 1,5 km, zřícenina hradu Adršpach 1,5 km.
Ubytování: Rodinný penzion s 6 pokoji (2- až 4-lůžkovými) s vlastní koupelnou. Dva pokoje mají vlastní vchod přímo ze zahrady. Možnost ubytování i v přilehlých chatkách (viz samostatný inzerát). Velká společenská místnost sloužící i jako jídelna. Uspořádáme i svatbu, teambuildingy, školní výlety či jiné společenské akce. Dětské hřiště. Možnost opékání na ohni. Penzion je v provozu v měsísích 04-10.
Cena: Ceny jsou včetně snídaně! Celá sezóna: 2 a více nocí 850 Kč/os/noc (dítě 2-10 let 600 Kč/noc), při ubytování jen na 1 noc 950 Kč/os (dítě 2-10 let 700 Kč), min. 2 osoby. Pes 100 Kč/noc. Ceny jsou konečné (obsahují i povlečení, energie a rekreační poplatky). Slevy pro školy a jiné skupiny.
Adresa: Penzion Adršpach u Báry (též Penzion Adršpach čp. 130), Dolní Adršpach 130, 549 57 Adršpach. Provozovatelka: Barbora Krecbachová.
Poznámky: Placená inzerce.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Adršpach u Báry, Adršpach - Dolní Adršpach
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...