– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion Berny, Malé Svatoňovice

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Penzion Berny [Zvětšit - nové okno]
14 0
Umístění: V Malých Svatoňovicích, v malebné oblasti Podkrkonoší a Jestřebích hor. Vlakové nádraží Malé Svatoňovice 1,1 km. Střed obce (obchody, restaurace) 700 m. Muzeum bratří Čapků 900 m. Koupaliště 1,7 km. Lyžařský vlek Batňovice 3 km. Lyžařská střediska Petříkovice 16 km, Mladé Buky 25 km, Janské Lázně 31 km.
Ubytování: Penzion se dvěma 7-lůžkovými apartmány. Dolní apartmán má 2x 2-lůžkový a 1x3-lůžkový pokoj, horní apartmán ma 3-lůžkový a 4-lůžkový pokoj. Každý apartmán má obyvácí pokoj s TV a dětským koutkem, vybavenou kuchyň (lednička, myčka, mikrovlnka, indukční varná deska, trouba, varná konvice), koupelnu (vana nebo sprcha, WC) a společenskou místnost s dětským koutkem pro děti. Možnost průchodu apartmánů při objednání celého objektu. V penzionu je WiFi internet. Venku je tenisový kurt, bazén, pergola, venkovní posezení, ohniště, gril, dětské hřiště, trampolína a pískoviště.
Cena: Léto a zima (01.06.-30.09., 01.12.-30.04.): 1.500 Kč/apartmán/noc. Mimosezona: 1.200 Kč/apartmán/noc. Vánoce a Silvestr (19.12.-04.01.): 3.000 Kč/apartmán/noc. Ceny jsou konečné (obsahují veškeré poplatky, lůžkoviny, vodu, elektřinu a rekreační poplatky) a platí při ubytování na 2 a více nocí.
Adresa: Penzion Berny (apartmán Berny), Kateřina Zajíčková, Malé Svatoňovice 348, 542 34 Malé Svatoňovice
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Berny, Malé Svatoňovice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...