– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Cyklo penzion Blanský les, Kvítkovice u Českých Budějovic

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

78 % (4)
Cyklo penzion Blanský les [Zvětšit - nové okno]
24 0
Umístění: Na okraji chráněné krajinné oblasti Blanský les, v údolíčku mezi kopci na konci obce Kvítkovice, na slepé cestě k mlýnu. Blanský les má úžasně členitou krajinou, typickou smíšenými lesy s převahou buků. Okolí je vhodné pro turistiku a cykloturistiku. Pod námi je kaskáda několika rybníků vrcholící rybníkem Dehtář. Z penzionu lze pozorovat zvěř, u rybníků vydry a volavky, poletují zde i ledňáčci. České Budějovice 12 km.
Ubytování: V roce 2011 nově zrekonstruovaný penzion s 2- a 4-lůžkovými pokoji a luxusním 4- a 6-lůžkovým studiem. Pokoje mají nábytek vyrobený na zakázku, vlastní koupelnu s WC, TV, wifi, regulaci osvětlení, plovoucí podlahy. Kompletní gastro servis (kavárna, cukrárna, pizza restaurant, steak haus, domácí speciality). Venkovní gril. Zabezpečená kolárna, servisní místo pro cyklisty a bikery, k zapůjčení horská kola, dětské odpružené vozíky.
Cena: Celoročně: 2-lůžkový pokoj 450 Kč/os/noc (jen 1 osoba 690 Kč/noc), 4-lůžkový pokoj 350 Kč/os/noc, 4-lůžkové studio 375 Kč/os/noc, 6-lůžkové studio 250 Kč/os/noc, snídaně 70 Kč. Děti do 10 let sleva 115 Kč/noc. Ceny jsou konečné (včetně DPH a všech poplatků) a platí při obsazení všech lůžek na pokoji (studiu), i při ubytování jen na 1 noc.
Adresa: Cyklo penzion Blanský les (cyklopenzion Blanský les), Jiří Šemík, Kvítkovice 25, 373 84 Dubné
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

100 % (13. 10. 2014, 15.44)
Uživatel zde byl ubytován od 10. října 2014 do 12. října 2014.
S přítelkyní jsme byli naprosto ohromeni přístupem pana majitele. Splnil vše nad naše očekávání, včetně nestandartních přání. Skvěle odprezentována specialita místní kuchyně, kterou jsme bohužel neochutnali (snad příště:) ). Všechny pokrmy podávané v restauraci snesou i ty nejpřísnější měřítka! Naprostá spokojenost a doufám že si s majitelem ještě nejednou potřesu rukou. Celkovou náladu kazil pouze fakt že se už blíží konec našeho pobytu. Jediný malý detail je absence odpadkového koše v pokoji. Jinak penzion krásný, personál usměvavý, příroda nádherná. Velice děkujeme za příjemné vytržení z pražské reality!
100 % (13. 7. 2014, 17.55)
Uživatel zde byl ubytován od 3. července 2014 do 6. července 2014.
Také nejprve zareaguji na p. Polákovou. Nerozumím jediné připomínce, kterou sem napsala. Jestli někdo napíše, že toto ubytování bylo průměrné, chtěla bych skutečně moc vidět, jak bydlí on sám. Nato, že pan majitel, pokud tedy vím, není gastronomicky vzdělán, jídla byla naprosto luxusní. Jedinečná pizza, skvělé dorty. A to, že snídaně byla určena na 8,30h? Jedině dobře. My děti máme už veliké a i my jezdíme na dovolenou si odpočinout. A na to, aby nás cizí děti budily před 8h skutečně nejsme zvědaví. A že se snídaně víceméně opakovala???? Troufám si říct, že se takto stravuje běžně většina lidiček, tak proč ´to zrovna na dovolené kritizovat??Za nás jednoznačně jedno obrovské plus :-). A když k tomu přičtete penzion zapasovaný do nádherné krajiny, tak máte skutečně zaděláno na prímovou dovolenou. My chytli krásné počasí, což samozřejmě vše umocnilo. S panem majitelem jsme si rádi popovídali. Jeho lehce ironické vyjadřování byla voda na náš mlýn, takže my si stěžovat na nic rozhodně nemůžeme i kdybychom sebevíc chtěli :-))) Skutečně velice krásný prodloužený víkend. DOPORUČUJI!!!!
100 % (19. 6. 2014, 22.24)
Uživatel zde byl ubytován od 16. června 2014 do 18. června 2014.
Naše dovolená díky panu Šemíkovi stala se pohádkou....obsluha vždy s úsměvem,kuchyň jako ve špičkovém hotelu, ubytování skvělé....zde se opravdu nedá nic vytknout, ochota,dobrota na talíři a úsměv pana majitele odprostí každého od všech chmur a všedních starostí....vřele doporučují Hanka a Luboš Uherské Hradiště - ještě bych chtěla okomentovat předcházející příspěvek paní z Uherského Brodu - absolutně nechápu její nelichotivé komentáře k panu majiteli a k ubytování, vše jsme si prohlédli a k tomuto není absolutně nic vytknout,nechápu, jak si představovala ubytování. Snad starou zotavovnu ROH? A kuchyň..už žijeme alespoň na dovolené trochu jinak. Běžně ve fast foodu a nemáme čas si uvařit. A ještě stravování dětí, smažák atd...nevím jestli je to nejlepší počin pro malé dítě, každého věc a názor,že ! A to, že pan majitel chce navázat kontakt, aby pobyt nebyl tak odměřený?...nevidím na tom vůbec nic špatného,když vám to tak vadilo, myslím, že jste dospělá žena a tuto skutečnost jste mohla sdělit.....
10 % (18. 6. 2014, 14.21)
Uživatel zde byl ubytován od 13. června 2014 do 15. června 2014.
Tímto sloganem se pan majitel prezentuje na svých webových stránkách. Pokud je to myšleno ironicky, tak to naprosto sedí. V telefonu naslibuje všechno, realita je však naprosto jiná. Uvádí akce pro rodiny s dětmi, které se ve výsledku nekonají. Ubytování průměrně (3/5) Moderně zařízené studia, avšak bez žaluzií nebo rolet, jedna postel přímo proti francouzskému oknu a východu na terasu. Takže sluníčko budí spící hned brzy ráno. Koupelna s WC je oddělena pouze roletou,která dosahuje pouze do poloviny zárubně, takže k ničemu - soukromí žádné. (navíc přímo oproti WC je okýnko do zahrady vedlejšího domu a to v naprosto nevhodné úrovni - pod pasem) . Televize také chybí. Strava a stravování průměrně (1/5) Velmi omezený jídelní lístek, žádná jídla pro malé děti . Při objednávání pobytu bylo slíbeno, že uvaří cokoliv i mimo jídelní lístek, ve skutečnosti je to nemožné. Na dotaz po smaženém sýru p. majitel odvětil, že nezdravá jídla nevaří. Čas snídaně si určil na 8.30 hromadně (na naši námitku, že děti vstávají velmi brzy se nám dostalo odpovědi, že musí nakoupit a má tématické snídaně). 1. den tedy byl černý čaj, máslo, šunka, chleba, bábovka 2. den černý čaj, máslo, suchý salám, chleba,bábovka kávu si účtoval zvlášť.... za 40,-Kč Vybavení, služby a personál hotelu průměrně (1/5) Venkovní terasa fungovala jedna, pískoviště pro děti. V restauraci dětský stoleček s kreslením a hračkami. Ohniště. Obsluhující brigádnice bez problémů, chování majitele arogantní. Na prosbu o zapůjčení nože na nakrájení melounu odvětil, že jej nakrájí sám, že to neumíme. A jíst jej máme na trávníku ať nepokapeme zámkovou dlažbu.... Okolí hotelu průměrně (4,5/5) Hezké prostředí na konci vesnice. Klid. Celkový dojem průměrně (1,5/5) Chování majitele naprosto zkazilo celkový dojem. Nejde mu o spokojené zákazníky,ale pouze o vlastní prospěch. Navíc je jeho chování arogantní a obtěžující. Jako větší skupina přátel jsme si chtěli večer povídat, což nebylo možné. Sedl si k nám a stále zasahoval do rozhovoru.... Naprosto nedoporučuji!

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Cyklo penzion Blanský les, Kvítkovice u Českých Budějovic
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...