– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion PS, Bušince

?? %
mob. +421 905 654 720 skladi@gonet.sk
Penzion PS [Zvětšit - nové okno]
16 0
Umístění: V centre obce Bušince, 15 km od Veľkého Krtíša a 400 m od rieky Ipeľ a hranice s Maďarskom. V obci Bušince je národopisné múzeum, pamätná izba leteckého konštruktéra Aladára Zsélyiho a liečivý prameň Bušinská šťavica. V Bušinciach sú 3 mosty cez Ipeľ - ideálne pre cyklistov pre cesty do Maďarska. Hraničný priechod pre automobily Rároš 6 km, Peťov 9 km. Maďarský Ipolytarnóc (Ipoľtarnóc, skameneliny) 12 km.
Ubytování: Penzión (turistická ubytovňa) s kapacitou 16 lôžok v 4 štandardných izbách (1x3, 2x4, 1x5 lôžok). Na každej izbe je sprcha, WC, TV, radiobudík a chladnička. WiFi internet. V samostatnej budove pri ubytovaní prevádzkujeme denný bar (občerstvenie, stravovanie).
Cena: Celoročne (aj na Silvestra): 2 a viac nocí 8 EUR/os/noc (iba 1 osoba na izbe 17 EUR/noc), iba 1 noc 12,50 EUR/os (iba 1 osoba 20 EUR). WiFi internet 1 EUR/deň. Hygienický servis (uteráky, mydlo, šampón) 1 EUR/os/noc. Poplatok obci 0,33 EUR/os/noc. Ceny sú vrátane DPH aj posteľnej bielizne.
Adresa: Penzión PS (turistická ubytovňa PS), Krtíšska 219/4, 991 22 Bušince. Prevádzkovateľ: Peter Skladáni, Krtíšska 272/30, 991 22 Bušince.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion PS, Bušince
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...