– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion DAM, Liptovský Mikuláš - Palúdzka

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Penzion DAM [Zvětšit - nové okno]
21 0
Umístění: V Liptovskom Mikuláši v časti Palúdzka, 300 m od vodnej nádrže Liptovská Mara (vodné športy, člnkovanie, rybolov) a v blízkosti aquaparku Tatralandia. Pekný výhľad na panorámu Chočských vrchov, Západných a Nízkych Tatier. Hosťom ponúkame bezplatnú pomoc pri plánovaní túr a výletov do okolia. Horská letná bobová dráha v SKI areálu Žiarce - Pavčina Lehota.
Ubytování: Penzion s kapacitou 21 lôžok. 7 izieb x 3 lôžka (z toho 6 izieb s balkónom). Vybavená kuchyňa (plynový sporák s el. rúrou, chladnička s mrazničkou, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica) s jedálenským stolom, TV, satelit, 2x WC, 2x vana, 2x sprcha. Posedenie s ohniskom a grilom. Bezplatné parkovanie áut pri penzióne.
Cena: Celoročne okrem Silvestra: 1 noc 13 EUR/os, 2 a viac nocí 10 EUR/os/noc (dieťa 6-12 rokov 8 EUR/noc, do 3 rokov zdarma). Silvester: dohodou. Rekreačný poplatok 1 EUR/os/noc. Ceny sú platné pri ubytovaní 2 a viac osôb na izbe. V sezóne (1.7.-31.8., 1.1.-28.2.) iba týždenné pobyty. Pri počte 8 a viac osôb na 10 a viac nocí zľava 20 %.
Adresa: Penzion Dam, Renáta Labajová, ul. Eduarda Balla 5, Liptovský Mikuláš. Prevádzkovateľ: Privat Vah, Za Luhami 13, 031 01 Liptovský Mikuláš.
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion DAM, Liptovský Mikuláš - Palúdzka
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...