– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion Daniel, Tábor - Všechov

80 % (4)
mob. +420 602 447 392 info@danielbohemia.cz
Penzion Daniel [Zvětšit - nové okno]
7 0
Umístění: Ve Všechově, 1 km od Tábora. Autobusová zastávka 50 m. Lyžařské centrum Monínec 20 km, plavecký bazén Tábor 10 km, golfové hřiště Čertovo břemeno 15 km, Chýnovské jeskyně 25 km.
Ubytování: Penzion s 1-lůžkovým a třemi 2-lůžkovými pokoji. Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou s WC a sprchovým koutem, LCD TV a připojením k wifi. Možnost ubytování se psem. V penzionu je vlastní restaurace. Parkování přímo pod okny pokojů.
Cena: Ceny jsou včetně snídaně! Celoročně: 1-lůžkový pokoj 600 Kč/noc, 2-lůžkový pokoj 750 Kč/pokoj/noc. Pes 100 Kč/noc. Cena je konečná (vč. DPH, rekreačního poplatku i povlečení) a platí i při ubytování jen na 1 noc.
Adresa: Penzion Daniel, Daniel Míka, Všechov 7, 391 31 Tábor
Poznámky: Placená inzerce.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

40 % (18. 10. 2014, 19.57)
Ubytování a jídlo ok,okolí horší.Ráno byl slyšet štěkot psů majitele,velice nepříjemné,pokud si chcete odpočinout.
99 % (19. 9. 2014, 13.34)
Uživatel zde byl ubytován od 12. září 2014 do 14. září 2014.
Byli jsme velmi spokojeni s ubytováním,čistotou a ochotou personálu.Kéž by bylo více takovýchto ubytování,máme bohužel i horší zkušenosti.Celému personálu a vedení penzionu děkujeme za příjemný pobyt
99 % (11. 8. 2014, 19.02)
Uživatel zde byl ubytován od 10. srpna 2014 do 11. srpna 2014.
Z veškerých služeb tohoto penzionu jsme byli nadšeni. Ubytování krásné, čisté vonící postele, v koupelně i tekuté mýdlo, všude pořádek a útulno. Byli jsme překvapeni i z výběru jídel, večeřeli jsme kolem 20.hodiny a vybírali jsme z mnoha jídel, což bylo u tak malého penzionu překvapující. Jídlo bylo do 15 minut, jedním slovem skvělé, čerstvé, velké množství, pivko perfektně vychlazené. K tomu milá paní servírka, se kterou jsme si příjemně popovídali. Jedinou maličkou nevýhodou je, že penzion leží v blízkosti cesty a kdo je zvyklý spát s otevřeným oknem, mohou ho rušit projíždějící auta (což nám nevadilo). Jinak mohu na 100 procent doporučit!
(30. 6. 2014, 15.17)
Uživatel zde byl ubytován od 26. června 2014 do 29. června 2014.
Mám vlastní zkušenost s penzionem Daniel a musím říct,že penzion super,jídlo super,samotný šéf sympatický,milý a velmi příjemný člověk...servírka,která obsluhovala ve čtvrtek,když jsme do penzionu přijeli moc milá a ochotná-blondýnka,bohužel nevím jméno...za to jsme byli šíleně zklamaní její kolegyní,která jí vystřídala na víkend..tuším,že její jméno je Šárka!Neochotná,nepříjemná,protivná,čekali jsme třeba 20min než nás vůbec přišla obsloužit..akční byla pouze,když na terase seděl u stolu i samotný šéf,to se chodila dívat třeba po 2min,jestli máme vše,pokud tam nebyl,tak katastrofa..!!!házela sklenicemi,penězmi,když vracela..prostě katastrofa největší...sama jsem servírka a vím jak by mělo takové chování vypadat,tahle paní ho rozhodně nemá a ta práce jí rozhodně nebavý!!!!!je mi líto,ale to je šílená překážka k tomu,aby majitel měl skvělý a jedinečný penzion...

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Daniel, Tábor - Všechov
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...