– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion David, Petrovice

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Penzion David [Zvětšit - nové okno]
18 0
Umístění: V klidné pohraniční obci Petrovice v Krušných horách (hraniční přechod do Německa), naproti Obecnímu úřadu. V okolí Petrovic je mnoho turistických cílů: Tisské skály (Tiské stěny) 3 km, rozhledna Sněžník atd. V zimě jsou v okolí běžecké tratě a Ski areál Telnice. V Děčíně (20 km) je aquapark a zoo.
Ubytování: Penzion s kapacitou 18 osob. Tři pokoje (2x2, 1x3 lůžka) a dva apartmány (1x4, 1x5 lůžek). V každém pokoji či apartmánu je vlastní sociální zařízení (sprcha, WC) a TV. Apartmány jsou narozdíl od pokojů rozděleny ve dvě místnosti. V penzionu je společenská místnost, v zimním období za poplatek (topení). Za mírný poplatek je k využití kuchyňka. U penzionu je zamykatelné parkoviště. V penzionu se nachází vlastní restaurace.
Cena: Pokoje i apartmány: 1 noc 400 Kč/os, 2 a více nocí 350 Kč/os/noc. Snídaně 50 Kč. Děti do 3 let bez nároku na lůžko zdarma. Pes 50 Kč/noc. Ceny platí při ubytování 2 a více osob (jen 1 osoba na pokoji 500 Kč/noc bez ohledu na počet nocí). Ceny jsou konečné (včetně všech poplatků) a platné celoročně.
Adresa: Penzion David (a restaurace David), Tomáš Václavek, Petrovice 205, 403 37 Petrovice
Poznámky: Penzion byl v roce 2013 původními majiteli prodán nové majitelce. Její kontaktní údaje nejsou známy, ani to, zda bude penzion nadále provozovat.
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion David, Petrovice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...