– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzión Gabika, Dudince

90 % (1)
mob. +421 905 259 207 penziondudince@penziondudince.sk
Penzión Gabika [Zvětšit - nové okno]
15 0
Umístění: V Dudinciach na juhu stredného Slovenska. Dudince patria k najmladším slovenským kúpeľným mestám, nachádzajú sa na upätí Krupinskej kotliny v čistom životnom prostredí bez exhalátov priemyslu. Tipy na výlet: Brhlovce (sklané obydlia) 18 km, hrad Čabraď 29 km autom + 4,6 km pešo, Levický hrad 28 km.
Ubytování: Penzión s kapacitou 15 osôb v 5 izbách a 1 apartmánu. Izby: 2x1, 2x2 a 1x3 lôžka + možnosť 2 prístelkov. Všetky izby majú vlastnú kúpeľňu, sprchu a TV. Pri izbách je chladnička. Apartmán pre 2-4 osoby: V apartmánu je vybavená kuchyňa, obývacia izba s TV+SAT, spálňa, sprcha, 2 WC. V penzionu je kaviareň s barom a TV+SAT (kapacita 30 miest, vonkajšie posedenie 20-30 miest, iba pre ubytovaných). V kaviarni je vhodné miesto pre uskutočnenie firemných akcií, osláv a večierkov, posedení s grilovačkou alebo opekačkou. V celom penzione je wifi. Parkovanie na uzatvorenom parkovisku. Priamo v penzionu možnosť využitia masérskych služieb.
Cena: Izby: 1-lôžková 23 EUR/noc, 2-lôžková 40 EUR/izba/noc, 3-lôžková 55 EUR/izba/noc, prístelok 15 EUR/noc. Apartmán: 2 osoby 60 EUR/noc, 3-4 osoby s príplatkom. Deti do 3 rokov bez nároku na lôžko zdarma. Rekreačný poplatok 1,50 EUR/os/noc. Ceny sú platné celoročne, pri ubytovaní na 2 a viac nocí.
Adresa: Penzión Gabika (penzion Gábika), Gabriela Onderková a Zdeněk Onderka, Viničná 5, 962 71 Dudince
Poznámky: Foto: Robert Vystrčil. Placená inzerce.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

90 % (2. 5. 2013, 15.59)
Uživatel zde byl ubytován od 10. dubna 2013 do 11. dubna 2013.
Penzion nabízí čisté a útulné pokoje a velmi přátelský personál. Pan a paní Onderkovci se o hosty skutečně snaží, což oceňuji. V penzionu je bar, kde si hosté mohou posloužit i sami a útratu zapisovat na vlastní lístek. Snídaně byla vydatná a paní domácí nám ještě nabízela možnost přidání pečiva, což však nebylo třeba (jídla bylo skutečně dost). Doporučuji!

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzión Gabika, Dudince
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...