– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion Katarína, Ždiar

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Penzion Katarína [Zvětšit - nové okno]
30 0
Umístění: Na okraji rázovitej goralskej obce Ždiar pod Belianskymi Tatrami. V strede obce pri kostole je Ždiarsky dom (muzeálná etnografická expozícia ždiarska izba). V lete je okolie vhodné pre turistiku, prechádzky okolím, návštevu termálnych kúpalísk (Bialka Tatrzanska 20 km, Aquacity Poprad 37 km), cykloturistiku (Bachledova dolina). V zime lyžovanie priamo pri penzióne (vlek o dĺžke 200 m).
Ubytování: Penzion s izbami a apartmánmi na 3 podlažiach, s výhľadom na Belianske Tatry. Izby sú 2- až 4-lôžkové, apartmány sú 4-lôžkové (2x) a 5-lôžkový (1x). Izby aj apartmány majú vlastné soc. zariadenie, balkón, TV+SAT, mikrovlnku, chladničku, rychlovarnú kanvicu. Niektoré apartmány majú kuchynku. Apartmány sú vhodné pre rodiny s deťmi alebo skupiny rodín, ktoré preferujú vyšší štandard. Reštaurácia s tradičnou kuchyňou podľa starých goralských receptúr (možnosť polpenzie). Parkovanie pri penzióne. V celom penzione je wifi.
Cena: Izby: leto (1.7.-1.9.) 16 EUR/os/noc (min. 4 noci), zima (2.1.-26.3.) 18 EUR/os/noc (min. 5 nocí), mimosezóna 16 EUR/os/noc (min. 2 noci), zľavy pre deti, malé domáce zviera 4 EUR/noc. Apartmány: 4-lôžkový 55-70 EUR/noc, 5-lôžkový 70-85 EUR/noc. Raňajky 6 EUR (dieťa do 15 rokov 2-5 EUR). Rekreačný poplatok 0,40 EUR/os/noc. Silvester s príplatkom. Ceny sú platné pri ubytovaní 2 a viac osôb.
Adresa: Penzion Katarína, Marek Kriššák, Ždiar 645, 059 55 Ždiar
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Katarína, Ždiar
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...