– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Levné ubytování na Drahanské vrchovině

Penzion Kovacs, Novosedly u Mikulova

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Penzion Kovacs [Zvětšit - nové okno]
60 0
Umístění: V klidném a příjemném prostředí vinic a vinných sklepů, na okraji vinařské obce Novosedly v mikulovské vinařské oblasti. V blízkosti penzionu se nachází Vinařský dvůr Vinařství Kovacs s možností posezení ve vinárně a ochutnávek vína. Mikulov (koupaliště, hraniční přechod) 12 km. Vodní dílo Nové Mlýny 20 km. Lednicko-valtický areál 25 km.
Ubytování: Penzion s kapacitou 60 lůžek ve 2- a 3-lůžkových pokojích. Pokoje jsou vybaveny vlastním soc. zařízením (sprcha, WC, umyvadlo) a TV. V penzionu je vstupní hala s posezením, TV a kulečníkem, prostorná jídelna s barem vybavená dataprojektorem. Před penzionem je uzavřená parkovací plocha, venkovní posezení s grilem a udírnou. Kolem penzionu jsou zatravněné plochy vhodné ke sportovnímu vyžití. V penzionu je wifi. Penzion je vhodný k rekreaci, k pořádání firemních prezentací, školení a společenských událostí.
Cena: Celoročně: 2-lůžkový pokoj 760 Kč/pokoj/noc (jen 1 osoba 500 Kč/noc), 3-lůžkový pokoj 1.140 Kč/pokoj/noc. Snídaně: středně velká 70 Kč, velká 100 Kč. Ceny jsou konečné (vč. rekreačního poplatku) a jsou platné i při ubytování jen na 1 noc.
Adresa: Penzion Kovacs (Penzion U Starého Sklepa), Ing. Petr Kovács, Novosedly 293, 691 82 Novosedly na Moravě
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Kovacs, Novosedly u Mikulova
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...