– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion Italia, Královský Chlmec

95 % (1)
+421 566 284 981, mob. +421 905 262 067 penzionitalia@gmail.com
Penzion Italia [Zvětšit - nové okno]
52
Umístění: V centre Kráľovského Chlmca, významného historického mesta v Medzibodroží. Nad mestom je zrúcanina hradu Csonkavár zo 16. storočia a pri ňom historická Pivnica Petra Perényiho (vináreň). Vlaková stanica Pribeník 3,3 km (trať Košice - Čierna nad Tisou). V období vinobrania sa v Kráľovskom Chlmci koná Medzibodrožský kultúrny festival.
Ubytování: Penzión zariadený v talianskom štýle, s reštauráciou a letným bazénom. V penzióne je 25 dvojposteľových izieb a 1 dvojlôžkový apartmán. Všetky izby sú vybavené kúpeľňou (sprcha, WC) a TV-SAT. V spodnej časti penziónu je bar, pizzeria a reštaurácia. Na dvore sú garáže, uzavreté parkovisko, kryté posedenie (altánok s grilovaním) a bazén. Konferenčná miestnosť, fax a internetové pripojenie. Hosťom môžme sprostredkovať agroturistiku, jazdenie na koňoch v blízkej dedine aj návštevu pivnice s ochutnávkou tokajského vína.
Cena: Celoročne: 2-posteľová izba 40 EUR/izba/noc, 2-lôžkový apartmán 50 EUR/apartmán/noc. Raňajky 5 EUR. Parkovanie vo dvore 2 EUR/noc. Rekreačný poplatok 0,35 EUR/os/noc. Ceny sú vrátane DPH, posteľnej bielizne aj energií a platné aj pri ubytovaní iba na 1 noc.
Adresa: Penzion Italia, Hlavná 712, 077 01 Kráľovský Chlmec. Prevádzkovateľ: M.F.S., spol. s.r.o., Kráľovský Chlmec. Majitel penzionu: MUDr. Andrej Bánhegyi. Kontaktná osoba: Annamária Bánhegyi.
Poznámky: Fotografie: Robert Vystrčil + penzion Italia.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

95 % (5. 5. 2014, 12.34)
Uživatel zde byl ubytován od 26. dubna 2014 do 27. dubna 2014.
Penzion je velmi hezký, čistý a v ubytovacích prostorech se linula velmi příjemná jemná vůně. Pokoj je vybaven poměrně luxusně, postel je s pohodlnou matrací i s polštářem s paměťové pěny. V koupelně byl masážní sprchový kout, v němž bylo možné pustit si i rádio. Zaujala nás i velmi netradičně designově řešená vodní baterie. Restaurace je též pěkná, především její terasa, která vhodná k příjemnému posezení u kávy či u vína. Dojem nám trochu pokazil číšník, který nebyl příliš příjemný. Zato pan majitel, kterého jsme pravděpodobně též potkali, byl velmi milý a ochotně nám vysvětloval funkci dálkového ovladače brány u parkoviště. Dokonce se snažil i o češtinu, což jsme považovali za přátelské gesto. Köszönöm!

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Italia, Královský Chlmec
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby