– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Levné ubytování na Drahanské vrchovině

Penzion Libuše, Mikulov

?? %

Penzion Libuše (260 m), Mikulov

+420 519 512 497, mob. +420 723 715 533 ingdaniel@tiscali.cz
Penzion Libuše [Zvětšit - nové okno]
16 0
Umístění: V severní části Mikulova, poblíž žluté turistické značky vedoucí ze Svatého kopečku na Turold. Historické centrum Mikulova 600 m. Autobusová zastávka 200 m. Lom Janičův vrch (koupání) 1,2 km.
Ubytování: Penzion (ubytování v soukromí) v samostatné části rodinného domu se zahradou. V areálu je apartmán v patře domu se samostatným vchodem (ložnice se 4 lůžky + plně vybavená kuchyně se 2 lůžky), apartmán v domku v zahradě (ložnice s 5 lůžky) a pokoj v domku v zahradě (ložnice se 3 lůžky + obývák se 2 lůžky). V každé jednotce je vlastní soc. zařízení (sprcha / vana, WC) a lednička. Zastřešená terasa s krbem, grilem a možností příjemného posezení u dobrého vína. Bezplatné parkování v uzamčeném dvoře. Zajistíme i úschovu kol v garáži a jejich zapůjčení.
Cena: Celá sezóna: 350 Kč/os/noc, i při ubytování jen 1 osoby, i jen na 1 noc. Cena je konečná (včetně všech poplatků, povlečení a energií).
Adresa: Penzion Libuše, Pavlovská 471/83, 692 01 Mikulov. Provozovatelka: Mgr. Libuše Danielová.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

Jura. (17. 9. 2022, 22.40)
Rád bych upozornil na NESERIOZNÍ JEDNÁNÍ provozovatelky penzionu Libuše paní Mgr. L. Danielové. Na stránkách https://www.levneubytovani.net/ubytovani/penzion-libuse-mikulov/ aktualizovaných 1.6.2021 jsem se dočetl, že: "Cena: Celá sezóna: 350 Kč/os/noc, i při ubytování jen 1 osoby, i jen na 1 noc. Cena je konečná (včetně všech poplatků, povlečení a energií)." Tuto cenu (350 Kč) mi také paní magistra telefonicky potvrdila! Na tomto základě jsem mailem poslal písemnou objednávku na ubytování pro 2 osoby na 22. - 29. října. Paní magistra mi další den mailem potvrdila objednávku na požadovaný termín s tím, že "Cena na osobu a noc je 450,- Kč ." V zápětí jsem se proti takto svévolně navýšené ceně ohradil. Paní magistra mi odepsala že webové stránky jsou dávno zastaralé, že neví, jestli tam někdo něco připsal a že MOJI OBJEDNÁVKU RUŠÍ. Mohu doložít mailovou korespondencí. Je mi líto, ale TOTO UBYTOVÁNÍ ROZHODNĚ DOPORUČIT NEMOHU! Jura

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Libuše, Mikulov
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby