– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Brněnská přehrada

Penzion Vysočina, Luka nad Jihlavou

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Penzion Vysočina [Zvětšit - nové okno]
26 0
Umístění: V Lukách nad Jihlavou, 300 m od centra obce, kde se nachází obchody a restaurace. Lyžařský vlek Luka nad Jihlavou 1,2 km, koupaliště 1,5 km. V Lukách nad Jihlavou je v provozu kino, muzeum a bývá zde řada koncertních a divadelních akcí.
Ubytování: Penzion s kapacitou 24 osob ve 3 apartmánech. V každém apartmánu je vlastní kuchyňský kout (sporák, lednice, myčka nádobí, mikrovlnka, rychlovarná konvice, nádobí), soc. zařízení (WC + sprchový kout) a možnost připojení k Internetu. První apartmán má 3 pokoje s celkovou kapacitou 10 lůžek (2+3+5 lůžek) + případně 2 přistýlky. Druhý apartmán má 3 pokoje s kapacitou 10 lůžek (3+3+4). Třetí apartmán má 1 pokoj se 4 lůžky.
Cena: Apartmány č. 1 a 2 (každý pro 10 osob): 2.000 Kč/apartmán/noc nebo 250 Kč/os/noc. Apartmán č. 3 (4 osoby): 900 Kč/apartmán/noc nebo 250 Kč/os/noc (i při ubytování jen 1 osoby). Ceny jsou konečné (v ceně jsou veškeré poplatky, energie i povlečení) a platí celoročně i při ubytování jen na 1 noc.
Adresa: Penzion Vysočina, Petr Vaněk, Nová 18, 588 22 Luka nad Jihlavou
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Vysočina, Luka nad Jihlavou
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...