– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Levné ubytování na Drahanské vrchovině

Penzion Niké, Jedovnice

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Penzion Niké [Zvětšit - nové okno]
31 0
Umístění: Na severovýchodní straně rybníka Olšovec u Jedovnic v Moravském krasu. Příjezd k penzionu je po asfaltové cestě. Centrum Jedovnic (náměstí, autobusová zastávka) 1,3 km. Rybník Olšovec nabízí možnost koupání a sportovního rybolovu. Výborné východisko pro poznávání Moravského krasu a Drahanské vrchoviny na kole.
Ubytování: Penzion s 29 lůžky v 11 pokojích (4x2, 7x3 lůžka, možnost přistýlek). Sociální zařízení i sprchy jsou společné na patře. V penzionu je vlastní restaurace s nekuřáckou jídelnou (snídaně, obědy i večeře, kapacita 46 míst) a letní zahrádkou. Před penzionem je posezení s ohništěm, venkovní krb a gril, hřiště na odbíjenou a petanque, dětské pískoviště, ruské kuželky a parkoviště. Penzion je vhodný pro rodiny s dětmi staršími 3 let, školy v přírodě, sportovní pobyty atd.
Cena: Ceny zahrnují snídani! Léto (26.6.-30.8.): 1-2 noci 395 Kč/os/noc, 3-6 nocí 385 Kč/os/noc, 7 a více nocí 365 Kč/os/noc, dítě 3-10 let sleva 30 Kč/noc, dítě na přistýlce sleva 70 Kč/noc. Zima a mimosezóna: 1-2 noci 385 Kč/os/noc, 3-6 nocí 365 Kč/os/noc, 7 a více nocí 345 Kč/os/noc, dítě 3-10 let sleva 40 Kč/noc, dítě na přistýlce sleva 80 Kč/noc, v topném období příplatek 10 Kč/os/noc. Slevy pro skupiny nad 15 osob. WiFi 25 Kč/den. Rekreační poplatek 10 Kč/os/noc (osoby nad 18 let). Povlečení je v ceně.
Adresa: Penzion NIKÉ, Riviéra 371, 679 06 Jedovnice. Majitel: Miloslav Šebela. Provozovatel: Libor Nezval.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Niké, Jedovnice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...