– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzión Uhliská, Nižná

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Penzión Uhliská [Zvětšit - nové okno]
45 0
Umístění: Na Orave, priamo v lyžiarskom stredisku Ski Centrum Nižná - Uhliská. Malé obchodné centrum, reštaurácia, pizzéria, cukráreň 500 m. Počas letnej sezóny u nás ponúkame minikáry, v zime lyžiarsky vlek. Oravský hrad 19 km. V okolí je krásná príroda.
Ubytování: Moderný trojhviezdičkový penzión s kapacitou 45 lôžok a celoročnou prevádzkou. Izby sú 2- až 4-posteľové + jeden apartmán (3-lôžkový s obývačkou, 2 prísteľky). V každej izbe je vlastná kúpeľna s WC a satelitná TV. WiFi pripojenie. Úschovňa na bicykle. Parkovisko hneď pri penzióne. Nová reštaurácia s krbom (široký výber jedál), stolné hry (futbal, biliard). Hosťom je k dispozícii trezor. Ponúkame aj chatky vedľa penziónu.
Cena: Celoročne okrem Silvestra: 2-posteľová izba 30 EUR/izba/noc (prísteľka 7 EUR/noc), 3-posteľová 42 EUR/izba/noc (prísteľka 6 EUR/noc), 4-posteľová 52 EUR/izba/noc, apartmán 58 EUR/apartmán/noc, malý pes 10 EUR/noc. Zľava pri pobytoch na 3 a viac nocí. Raňajky 4,30 EUR, večera 6,60 EUR.
Adresa: Penzión Uhliská, Lukáš Kachút, Uhliská 642, 027 43 Nižná
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzión Uhliská, Nižná
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...