– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Apartmánový dům Pěkná vyhlídka, Závažná Poruba

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

97 % (2)

Apartmánový dům Pěkná vyhlídka, Závažná Poruba

Apartmánový dům Pěkná vyhlídka [Zvětšit - nové okno]
25 0
Umístění: V obci Závažná Poruba pod Nízkými Tatrami, 5 km z centra Liptovského Mikuláše, na úpatí hory Poludnice (1.548 m). V Závažné Porubě jsou obchody s potravinami (400 m), pošta, restaurace (400 m), hřiště a krytá tělocvična. Za vesnicí je lyžařské středisko Opalisko (1,5 km). Okolí vhodné pro dlouhé procházky, v zimě pro běžecké lyžování. Autobus 200 m. Lyžařské středisko Jasná Chopok 15 km. Termální bazén Liptovský Ján 4 km. Tatralandia 7 km.
Ubytování: Apartmánový dům s kapacitou 25 osob. Ubytování v apartmánech (s vlastní koupelnou a kuchyňkou) a pokojích (s vlastní koupelnou). V přízemí domu je společná kuchyně a velká společenská místnost (bar, TV, kamna, sušáky na lyžařskou výbavu). Bezplatný WiFi internet. Zahrada s terasou a grilem.
Cena: Léto a mimosezóna (30.3.-15.10.): 8 EUR/os/noc (děti 2-12 let 5 EUR/os/noc). Zima (15.10.-30.3. mimo Silvestr): 10 EUR/os/noc (děti 6 EUR/os/noc), výhodné balíčky se skipasem do areálů Opalisko a Jasná. Silvestr (22.12.-3.1.): 15 EUR/os/noc (děti 10 EUR/os/noc). Poplatek obci 0,50 EUR/os/noc. Ceny jsou stejné za pokoje i apartmány a platí při ubytování 2 a více osob při týdenních pobytech. Možno platit na český účet.
Adresa: Apartmánový dům Pěkná Vyhlídka, Květuše Srbková, Nová 282, 032 02 Závažná Poruba
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

95 % (24. 1. 2013, 13.52)
Uživatel zde byl ubytován od 7. srpna 2012 do 10. srpna 2012.
Rychlá a výborná komunikace, sháněla jsem ubytování 2 dny před odjezdem. Ubytování v prostorném, chytře vyřešeném pokoji. Kuchyňka perfektně vybavena, vše co jsem potřebovala jsem našla jako doma. Sociální zařízení čisté a pěkné. Ideální pro rodiny s dětmi.
99 % (17. 9. 2012, 12.51)
Uživatel zde byl ubytován od 21. července 2012 do 29. července 2012.
Velmi atraktivní lokalita,ubytování ve velmi pěkných a dostatečně vybavených apartmánech.Případné drobné problémy ihned řešeny ochotnou majitelkou, která poradí i typy na výlety a pod.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Apartmánový dům Pěkná vyhlídka, Závažná Poruba
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...