– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion pod Magurou, Slovenská Ves

?? %
mob. +421 903 804 698, +421 903 613 280 penzionpodmagurou@gmail.com
Penzion pod Magurou [Zvětšit - nové okno]
22 0
Umístění: Na samote v prírode, na svahoch Spišskej Magury, v mieste s krásnym výhľadom na Vysoké Tatry, iba 200 m od cesty zo Slovenskej Vsi do Spišskej Starej Vsi (dobrý príjazd autom). Autobusová zastávka Vojňany, rázc. 450 m. Belianska jaskyňa 13 km, lyžiarske stredisko Jezersko 15 km, Bachledka 18 km, dobré východisko aj na túry do Vysokých Tatier (Biela Voda, východisko na Jahňací štít 19 km) či Pienin.
Ubytování: Štýlový zrubový penzión (drevenica), ktorý pripomína starú ľudovú kultúru severného Spiša, s možnosťou stravovania, farmou a detským ihriskom. V penzióne sú 4 apartmány a 2 izby (2-lôžkové s možnosťou prístelky), všetky zariadené prírodným nábytkom z masívu, na každej izbe je vlastné soc. zariadenie, TV a chladnička. V celom penzióne je bezplatné WiFi. Štýlová jedáleň s tradičnou slovenskou kuchyňou (raňajky, večere, pre väčšie skupiny aj obedy), možnosť osláv aj firemných akcií, vieme zabezpečiť aj ľudovú hudbu. Deti poteší ihrisko aj zvieratká - psík, mačky a 30 ovečiek.
Cena: Leto (1.5.-30.9.): 2-lôžková izba 40 EUR/izba/noc (iba 1 osoba 28 EUR/izba/noc), apartmán pre 5 osôb 75 EUR/apartmán/noc (pre 4 osoby 70 EUR/noc). Zima (1.10.-30.4.): 2-lôžková izba 45 EUR/izba/noc (iba 1 osoba 32 EUR/izba/noc), apartmán pre 5 osôb 80 EUR/apartmán/noc (pre 4 osoby 75 EUR/noc). Veľká noc, Silvester: dohodou. Prísteľka 13 EUR/os/noc (deti do 4 rokov zadarmo). Raňajky (švédske stoly) 7 EUR (dieťa 4-11 rokov 4 EUR, do 4 rokov bezplatne). Rekreačný poplatok 1 EUR/os/noc. Ceny sú vrátane posteľnej bielizne aj energií. Ceny sú platné pri ubytovaní na 2 a viac nocí (pri ubytovaní iba na 1 noc príplatok 20 %, možné iba okrem sviatkov a prázdnin).
Adresa: Penzión a farma pod Magurou, Slovenská Ves 458, 059 02 Slovenská Ves. Prevádzkovateľ: Ľubomír Kučera.
Poznámky: Placená inzerce.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion pod Magurou, Slovenská Ves
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...