– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion Mavl, Přeštěnice u Milevska

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Penzion Mavl [Zvětšit - nové okno]
60 0
Umístění: V jihočeské vesničcce Přeštěnice, uprostřed malebné krajiny, 6 km od Milevska. Během roku se v Přeštěnici (obci s 300 obyvateli) konají jezdecké závody a v červenci hudební festival Open Air Musicfest Přeštěnice. Tipy na výlety: Milevský klášter 5,2 km, přehrada Orlík 19 km, hrad Zvíkov 21 km, Tábor 26 km, Písek 35 km. Ski areál Monínec 16 km.
Ubytování: Penzion s 2- a 3-lůžkovými pokoji a 4- a 5-lůžkovými apartmány. Standardní pokoje mají společné soc. zařízení. Pokoje v nové části penzionu (dokončeno 2009) jsou plně klimatizovány, s vlastním sociálním zařízením, TV, DVD přehravači a minibary. Pro náročné klienty luxusní apartmán o rozloze 120 m2 s balkónem. V penzionu je restaurace (kapacita 65 míst, vhodná pro pořádání společenských událostí). Součástí penzionu je bazén, tenisový kurt, minigolf. Možnost jízdy na koni s instruktorem i půjčení jízdních kol.
Cena: Pokoje: se společným soc. zařízením 250 Kč/os/noc, s vlastní koupelnou 500 Kč/os/noc, děti do 6 let zdarma, do 12 let sleva 50 %, ceny platí i při ubytování jen 1 osoby na pokoji. Luxusní apartmán (6 osob): 3.000 Kč/apartmán/noc. Snídaně 70 Kč. Pes 150 Kč/noc. Ceny jsou konečné (vč. rekreačního poplatku, povlečení, energií) a jsou platné celoročně, i při ubytování jen na 1 noc.
Adresa: Penzion Mavl, Václav Mára, Přeštěnice 6, 399 01 Přeštěnice
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:
Video: Představení penzionu v Přeštěnicích

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Mavl, Přeštěnice u Milevska
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...