– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion Irina, Privetnoe

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Penzion Irina [Zvětšit - nové okno]
25
Umístění: Na jižním pobřeží Krymu, u vesničky Privetnoe (Pryvitne) mezi Aluštou a Sudakem. Nejbližší pláž 800 m. Severně od Privetnoho se rozkládá horský masiv Karabi Jajla. V Privetnom se pěstuje výborné krymské víno. Město Sudak (pevnost) 32 km. Město Alušta 47 km.
Ubytování: Penzion s komfortními 2-lůžkovými pokoji, s možností přistýlek. V každém pokoji jsou dvě postele, pohovka (možné přistýlky pro další 2 osoby), sprchový kout (teplá voda celý den), WC, noční stolky, skřín, klimatizace, lednička a SAT-TV. Možnost plné penze z domácích surovin. Dětské hřiště, biliard, bazén pro děti i dospělé, PC s přístupem na Internet.
Cena: TOP sezóna (05.07.-25.08., 31.12.-15.01.): 350 UAH/pokoj/noc. Vedlejší sezóna (15.06.-04.07., 26.08.-30.09.): 250 UAH/pokoj/noc. Mimosezóna: 200 UAH/pokoj/noc. Přistýlka na pokoji 50 UAH/noc (dítě 5-10 let 25 UAH/noc, dítě do 5 let zdarma). Snídaně 30 UAH, plná penze 150 UAH. Parkování i doprava hostů na pláž je zdarma.
Adresa: Penzion Irina (častnyj pansionat Irina), Irina Solodkaja, ulice Naberežnaja 2, obec Privetnoe (Pryvitne), okres města Alušta (Alushta), Krym, Ukrajina
Poznámky: Jazyky: ruština, ukrajinština.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Irina, Privetnoe
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...