– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion Radiva, Žiar

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Penzion Radiva, Žiar

Penzion Radiva [Zvětšit - nové okno]
24
Umístění: V nádhernom prostredí Západných Tatier v dedinke Žiar, východisku do Žiarskej doliny. V Žiari je požičovňa bicyklov, športových potrieb, lyžiarského a snowboardového vybavenia, obchod, reštaurácia, autobusová zastávka. Lyžiarsky vlek 500 m. Ski areál Jasná-Chopok 27 km. Aquapark Tatralandia 16 km.
Ubytování: Rekreačný dom s atmosférou horskej chaty. Šesť 2-lôžkových izeb (možnosť 2 prístelkov) s vlastným soc. zariadením. Spoločná kuchynka (mikrovlnka, varná konvica, elektrický šporák). V chate je internetový kútik, detský kútik, cestovateľská knižnica, požičovňa spoločenských hier. Možnosť stravovania (raňajky). Parkovanie pre 6 áut. Pred penziónom je chatový altánok s grilom, dve výslnné terasy a malé detské ihrisko.
Cena: Zima: 20 EUR/os/noc. Leto: 16 EUR/os/noc. Pripláca sa rekreačný poplatok. Ceny sú platné pri ubytovaní 2 a viac osôb na 2 a viac nocí.
Adresa: Penzion Radiva (rekreačný dom Radiva), Ivana Halahijová, Žiar 5, 032 05 Smrečany
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Radiva, Žiar
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...