– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion Reflex, Horní Planá

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
17
Umístění: V Horní Plané u Lipenské přehrady na Šumavě. Vodní nádrž Lipno je vhodná pro koupání a vodní sporty. Okolo přehrady vede cyklostezka dlouhá 108 km. V Horní Plané je bowling, minigolf a motokáry. Český Krumlov 24 km, Zlatá Koruna 31 km, České Budějovice 47 km.
Ubytování: Penzion se slunnými, stylově zařízenými pokoji (2x2, 1x3 lůžka) a apartmány (1x4, 1x6 lůžek). Pokoje mají vlastní soc. zařízení. Apartmány tvoří 2 pokoje se společnou koupelnou. Pokoje i apartmány mají vysoušeč vlasů, lednici, TV, wifi. Salónek (otevřený krb, TV+SAT, výběr nealkoholických i alkoholických nápojů). Venkovní letní terasa. Penzion má koutek, hřiště a bazén pro děti, hřiště na volejbal, nohejbal, mini fotbal, stolní tenis, stolní fotbal, šipky. Zapůjčíme sportovní potřeby (míče, badminton, tenisové rakety, kuželky), spol. hry, kola a loďky. Možnost úschovy kol a lyží. Možnost snídaně a zapůjčení dětské postýlky.
Cena: Sezóna (12.6.-17.9. a 20.12.-3.1.): pokoje a 4-lůžkový apartmán 420 Kč/os/noc, 6-lůžkový apartmán 450 Kč/os/noc, jen týdenní pobyty. Dítě 2-12 let 295 Kč/noc, do 2 let zdarma. Mimo sezónu: slevy dle dohody. Snídaně 100 Kč (dítě 2-12 let 65 Kč). Zapůjčení postýlky 100 Kč. Malý pejsek 100 Kč/noc. Wifi zdarma. Ceny jsou konečné (včetně všech poplatků).
Adresa: Penzion Reflex, Karel Souček, Hůrka 68, 382 26 Horní Planá
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Reflex, Horní Planá
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...