– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Pension Tara, Praha 1 - Staré Město

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Pension Tara, Praha 1 - Staré Město

Praha Ukázat na mapě
Pension Tara [Zvětšit - nové okno]
46 0
Umístění: V samém centru historické Prahy, mezi Václavským a Staroměstským náměstím. Památky v centru Prahy (Karlův most, Pražský hrad atd.) jsou lehce dosažitelné pěšky. V okolí penzionu se nachází množství restaurací, kaváren, klubů, nákupní střediska. Stanice metra 2 min chůze.
Ubytování: Penzion s 1- až 7-lůžkovými pokoji. Všechny pokoje mají vlastní soc. zařízení, lednici, zařízení na přípravu čaje a kávy, základní nádobí (talíře, šálky, příbory). Pokoje typu dorm (6-lůžkové, společný pro nezávislé osoby) mají navíc uzamykatelnou skříň pro každou osobu. Pokoje jsou ve 2. až 4. patře (v penzionu není výtah), v přízemí je recepce. Poblíž penzionu lze zajistit placené parkování.
Cena: Sezona (18.03.-21.04., 26.04.-31.10., 24.12.-27.12.): pokoj 6-lůžkový dorm 400 Kč/os/noc, 1-lůžkový 1.200 Kč/pokoj/noc, 2-lůžkový 1.700 Kč/pokoj/noc, 3-lůžkový 1.900 Kč/noc, 4-lůžkový 2.200 Kč/noc, 5-lůžkový 2.500 Kč/noc, 6-lůžkový 2.900 Kč/noc, 7-lůžkový 3.200 Kč/noc. Mimo sezonu slevy cca 20 %. Silvestr a Velikonoce s příplatkem. Snídaně 100 Kč. Ceny jsou konečné (obsahují i rekreační poplatek) a platí i při pobytu jen na 1 noc.
Adresa: Pension Tara (penzion Tara), Jana Tarantová, Havelská 15, 110 00 Praha 1 - Staré Město
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Pension Tara, Praha 1 - Staré Město
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...