– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion Toska, Pec pod Sněžkou - Velká Úpa

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Penzion Toska [Zvětšit - nové okno]
48
Umístění: V Krkonoších na rozhraní Pece pod Sněžkou a Velké Úpy, v klidné části obce. Centrum Pece pod Sněžkou 1 km. Zastávka autobusu a skibusu přímo před penzionem (60 m). Při dobrých sněhových podmínkách je možný dojezd na lyžích až k penzionu. V Peci pod Sněžkou je Relax park (bobová dráha, lanové centrum). Tipy na turistiku: Sněžka, Obří důl, Modrý důl.
Ubytování: Stylový krkonošský penzion s 1- až 6-lůžkovými pokoji a jedním 6-lůžkovým apatmánem. Pokoje i apartmán mají vlastní soc. zařízení, apartmán má navíc vlastní kuchyňku. V penzionu je za poplatek infrasauna, zdarma posilovací stroje (stepper,rotoped,pás), lyžárna, venkovní posezení s ohništěm. Parkování u penzionu (i v zimě). Součástí penzionu je restaurace s domácí kuchyní (pořádání svateb a oslav).
Cena: Ceny jsou včetně polopenze. Léto (1.4.-1.12.): 300 Kč/os/noc, děti 3-12 let 240 Kč/noc. Zima (1.12.-20.12., 2.1.-1.4.): 395 Kč/os/noc, děti 3-12 let 290 Kč/noc. Vánoce (20.12.-27.12.): 425 Kč/os/noc, děti 3-12 let 290 Kč/noc. Silvestr (27.12.-2.1.): 580 Kč/os/noc, děti 3-12 let 480 Kč/noc. Rekreační poplatek 15 Kč/os/noc. Apartmán s kuchyňkou je s příplatkem. Ceny platí při ubytování na 5 a více nocí, mimo sezónu (měsíce 04-06, 09-12) jsou možné i pobyty jen na 1 noc za 400 Kč/os. Ceny platí i při ubytování jen 1 osoby na pokoji.
Adresa: Penzion Toska, Aladár Vanta, Velká Úpa 202, 542 21 Pec pod Sněžkou. Provozovatelka: Daniela Nykodýmová, Holečkova 40, 150 00 Praha 5.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Toska, Pec pod Sněžkou - Velká Úpa
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby