– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion Vasko, Ždiar

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Penzion Vasko [Zvětšit - nové okno]
35 0
Umístění: V Ždiari vo výške 1.011 m, na hornom okraji dediny, priamo oproti Ždiarskej Vidly, v tichom prostredi pri lese. Blízko turistických chodníkov, MTB tras a lyžiarských vlekov (200 m). Autobusová zastávka Strednica 200 m.
Ubytování: Penzion s 2- a 3-lôžkovými izbami a 5-lôžkovým apartmánom. Izby aj apartmán majú vlastné soc. zariadenie (WC, sprcha) a možnosť prístelkov, TV LCD, sú zariadené nábytkom z masivného dreva a s tradičným goralským dreveným stropom. Dostupnost chladicky, mikrovlnej rury a rýchlovarnej kanice. Spoločenská miestnosť (krb, TV+SAT). V celom penzióne je zákaz fajčenia. Možnosť raňajok aj polpenzie. Zahradny altanok. Parkovisko, biliard a WiFi - všetko zdarma!
Cena: Ceny sú vrátane raňajok. Leto aj zima (15.12.-15.3., 15.6.-15.9.): 15 EUR/os/noc (bežné ceny pre iných klientov 19 EUR/os/noc). Mimosezóna: 13 EUR/os/noc. Veľká noc: 20 EUR/os/noc (dieťa 4-12 rokov 16 EUR/noc), min. 3 noci. Silvester: 35 EUR/os/noc (dieťa 26 EUR/noc), min. 7 nocí. Domáce zviera 2,50 EUR/noc. Pri ubytovaní iba 1 osoby na izbe doplatok 50 % za volné lôžko. Na týždňové pobyty dodatočná zľava 10 %. Rekreačný poplatok 0,50 EUR/os/noc.
Adresa: Pension Vasko (penzion Vasko), Daniel Bekeš, Ždiar 631, 059 55 Ždiar
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Vasko, Ždiar
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...