– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Levné ubytování na Drahanské vrchovině

Penzion Vinovit, Velké Bílovice

?? %
mob. +420 775 158 129, +420 776 322 186 vinovit@email.cz
Penzion Vinovit [Zvětšit - nové okno]
28 0
Umístění: V příjemném a klidném prostředí vinařské osady Pod Předníma (náměstí sv. Jana), ve svahu kopce Zimarky s poutní kaplí, nad obcí Velké Bílovice. Okolí je kromě ochutnávání místního vína vhodné pro cykloturistiku nebo nenáročnou turistiku. Tipy na výlet: Lednicko-Valtický areál, Pálavské vrchy. Vlaková stanice Podivín 5 km.
Ubytování: Vinařský penzion s kapacitou 12 lůžek ve třech 4-lůžkových pokojích s vlastním soc. zařízením. Z každého pokoje je krásný výhled na Pálavské vrchy a vinice. Společná kuchyň (společenská místnost) je vybavena krbovými kamny a stolním fotbalem. Pro stylovější posezení u vínka je k dispozici vinárna. WiFi připojení zdarma. Možnost ubytování i v sousedním penzionu Vinovit 2 (kapacita 16 lůžek).
Cena: Léto (měsíce 04-09): 400 Kč/os/noc, min. 2 noci. Zima (měsíce 10-03): 500 Kč/os/noc, i při ubytování jen na 1 noc. Ceny jsou konečné (obsahují i rekreační poplatek, povlečení a energie) a platí i při ubytování jen 1 osoby na pokoji.
Adresa: Penzion Vinovit (Vinovit 1), Pod Předníma 330, 691 02 Velké Bílovice. Provozovatelé: Lenka a Vítězslav Osičkovi.
Poznámky: Placená inzerce.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Vinovit, Velké Bílovice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...