– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion U Wolfů, Chrastava - Andělská Hora

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Penzion U Wolfů [Zvětšit - nové okno]
13 0
Umístění: V Chrastavě, v části Andělská Hora. Vlaková stanice 350 m (rychlé spojení do Liberce). V okolí jsou 4 golfová hřiště (Golf Liberec 6 km, Golf Ypsilon 11 km, Golf Grabštejn 11 km, Golf Ještěd 17 km). Řeka Lužická Nisa (možnost rybolovu - pstruhovité ryby) 100 m. Okolo penzionu vede cyklostezka č. 21 Odra-Nisa. Ještěd 13 km (po turistických značkách).
Ubytování: Nekuřácký penzion se 4 pokoji (1- až 3-lůžkovými). Každý pokoj má předsíň, koupelnu (sprcha, WC, umyvadlo, zrcadlo), pokoj (pracovní stůl, noční stolek, komoda, lůžka). Na pokojích je TV+SAT, sejf, minilednice s nealko nápoji, telefon, digitální budík. Z pokojů je vstup na krytou terasu. V penzionu je Wi-Fi. Venku je lesopark (6.500 m2), antukový tenisový kurt, minigolf, ruské kuželky, stolní tenis, dětský hrad, ohniště, uzamykatelné parkoviště. V penzionu je nekuřácká restaurace (možnost polopenze). Penzion je vhodný pro pořádání společenských a firemních akcí.
Cena: 1 noc: 1-lůžkový pokoj 449 Kč, 2-lůžkový 399 Kč/os, 3-lůžkový 379 Kč/os. 2-5 nocí: 1-lůžkový pokoj 419 Kč/noc, 2-lůžkový 369 Kč/os/noc, 3-lůžkový 349 Kč/os/noc. 6 a více nocí: 1-lůžkový pokoj 389 Kč/noc, 2-lůžkový 339 Kč/os/noc, 3-lůžkový 319 Kč/os/noc. Přistýlka 259 Kč/noc. Dítě do 3 let bez nároku na lůžko zdarma, 3-12 let 349 Kč/noc. Rekreační poplatek 6 Kč/os/noc. Snídaně 99 Kč (mini 49 Kč). Ceny jsou platné celoročně.
Adresa: Penzion U Wolfů, Jitka Wolfová, Andělská Hora 40, 463 31 Chrastava
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion U Wolfů, Chrastava - Andělská Hora
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...