– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chata Pepino, Kořenov

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Chata Pepino [Zvětšit - nové okno]
16 0
Umístění: V horské obci Kořenov, na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš. 4,5 km od lyžařského střediska Harrachov. Levně a dobře se můžete najíst v bufetu U Mastné huby (1 km). Koupání v křišťálově čisté Jizeře (1 km), horské túry a cyklotrasy přímo od chaty, nástup na Jizerskou magistrálu.
Ubytování: Cata s kapacitou 15 lůžek + 1 přistýlka ve 2-, 3- a 4-lůžkových pokojích. Společné WC a dvě koupelny po rekonstrukci. Plně vybavená a zrekonstruovaná kuchyňka - společenská místnost a spižírna. Parkování u chaty zdarma. Možnost pálení táboráku. Pískoviště. Malé hřiště 200 m od chaty. Ubytování je možné pouze od 1.4. do 31.10. (zimní termíny jsou obsazeny).
Cena: Léto (1.4.-31.10.): 150 Kč/os/noc při ubytování min. 2 osob na min. 3 noci (i přes letní prázdniny). Cena je konečná (obsahuje i energie, všechny poplatky a povlečení).
Adresa: Chata Pepino, Jana Řehořková, Kořenov ev.č. 712, 468 49 Kořenov
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chata Pepino, Kořenov
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...