– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Penzion Pod Duby, Bohušov

?? %
+420 554 642 121, +420 554 642 156 oubohusov@bohusov.eu
Penzion Pod Duby [Zvětšit - nové okno]
21 0
Umístění: Na okraji klidné vesničky Bohušov na Osoblažsku, mezi starými duby u tréninkového jezírka. Nad areálem se vypíná kopeček se zříceninou hradu Fulštejn (450 m), na protějším svahu je křížová cesta. Rybník Pod hradem s možností koupání 450 m. Autobusová zastávka v centru obce 450 m. Vlaková zastávka Bohušov (úzkokolejka) 1 km.
Ubytování: Penzion s kapacitou 21 lůžek v 5 pokojích (1x3, 3x4, 1x6 lůžek). Na každém pokoji je vlastní koupelna (sprchový kout + WC), televize, malá lednička a WiFi. V přízemí je společná velká kuchyně s jídelnou, kterou je možno využít i jako konferenční místnost (pro školení a podobné akce, vybavená projektorem a plátnem). V penzionu je i relaxační místnost se saunou, masážní sprchou a dvěma vířivkami. Úschovna kol. Pobyt se psem není možný. V blízkosti penzionu je občerstvení s lavičkami, stolní tennis, stodola pro pořádání společenských akcí, venkovní gril i sportovní areál (volejbalové, fotbalové a víceúčelové hřiště, tenisové kurty s umnělým povrchem).
Cena: Celoročně: 350 Kč/os/noc. Rekreační poplatek 30 Kč/os/noc. Povlečení i energie jsou v ceně. Ceny platí i při ubytování jen 1 osoby na pokoji (neobsazená lůžka se nehradí), i jen na 1 noc.
Adresa: Penzion pod Duby, Bohušov 115, 793 99 Bohušov. Provozovatel: obec Bohušov. Kontaktní osoba: Hana Dubová.
Poznámky: Placená inzerce.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Penzion Pod Duby, Bohušov
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby