– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Chalupa U Studánky, Runina

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Chalupa U Studánky, Runina

Chalupa U Studánky [Zvětšit - nové okno]
5 0
Umístění: V národnom parku Poloniny v obci Runina, 18 km od vodnej nádrže Starina a 34 km od Sniny. Priamo pri autobusovej zastávke. Cyklotrasy do okolitých obcí Topoľa, Ruský Potok, Uličské Krivé k historickým dreveným kostolíkom. V obci Nová Sedlica možno navštíviť prales Stužica. Túra na vrchol Kremenec (hranice s Poľskom a Ukrajinou, z 1221 m oceniť výhľad na prírodu troch krajín). Vhodné podmienky pre bežkárov. Ticho, pokoj a nedotknutá príroda.
Ubytování: Chalupa s kapacitou 5 osôb v dvoch izbách. Samostatná izba s televízorom a posedením pri krbe. Vybavená kuchyňa s kombinovaným sporákom. Kúpeľňa s vaňou a WC. Parkovanie aut priamo vo dvore pri chalupe. Ubytovanie iba bez psov.
Cena: Leto (20.5.-20.9.): 8 EUR/os/noc, min. 2 noci. Zima (20.9.-20.5.): 8 EUR/os/noc, min. 5 nocí. Ceny sú konečné a platné pri ubytovaní 2 a viac osôb. Chalupu je možné prenajať ako celok alebo jednotlivé izby. O Vianocích a Veľkej noci iba pre rodiny s deťmi.
Adresa: Chalupa Pri Studničke, Peter Hunčár, Runina 60, 067 68 Topoľa
Poznámky: Ubytovanie je od roku 2013 v rekonštrukcii.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Chalupa U Studánky, Runina
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...