– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Privát Bachár, Velká Lomnica

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Privát Bachár [Zvětšit - nové okno]
8 0
Umístění: V regióne Tatier, vo Veľkej Lomnici pri hlavnej ceste do Tatranskej Lomnice, 300 m od prechodu železničného priecestia. Autobus 150 m, železničná stanica Veľká Lomnica 350 m. Potraviny, reštaurácia 30 m. AquaCity Poprad 5 km, termálne kúpalisko Vrbov 5 km. Tatranská Lomnica (bobová dráha, lanovka na Skalnaté Pleso a Lomnický Štít) 7 km, Belianska jaskyňa 17 km, Poprad 8 km, Kežmarok 6 km. Okolie bohaté na historické pamiatky a folklór (Spišská Sobota). V okolí vhodné podmienky pre lyžovanie a turistiku.
Ubytování: Privát s kapacitou 8 osôb. Izby: 2x 2-lôžková, 1x 3-lôžková (možnosť prístelky). Kuchyňa s možnosťou varenia (slúži aj ako spoločenská miestnosť, je tu TV, WiFi). Spoločné sociálne zariadenia (2x toaleta, 2x sprcha). V celom priváte sa nefajčí. Ubytovanie bez možnosti pobytu so psom a inými zvieratami. Internet zdarma.
Cena: Leto: 10 EUR/os/noc, prísteľka 6 EUR/noc. Zima (vykurovacie obdobie): 13 EUR/os/noc, prísteľka 8 EUR/noc. Vianoce (26.12.-2.1.): 20 EUR/os/noc. Deti do 4 rokov bez nároku na lôžko zadarmo, 4-12 rokov 50% zľava. Ceny sú konečné (vrátane DPH a miestneho poplatku 0,33 EUR/os/noc) a platné pri ubytovaní 2 a viac osôb (iba 1 osoba na izbe +50 %) na 2 a viac nocí (iba 1 noc +2 EUR/os).
Adresa: Privát Bachár (ubytovanie v súkromí Bachár), Ľubomír Bachár, Tatranská ulica 252/52, 059 52 Veľká Lomnica
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Privát Bachár, Velká Lomnica
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...