– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ubytování v soukromí Dado, Piešťany

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Ubytování v soukromí Dado, Piešťany

Ubytování v soukromí Dado [Zvětšit - nové okno]
5 0
Umístění: V kúpelnom meste Piešťany nedaleko centra (10 minút chôdze). Autobusová zastávka a železničná stanica 300 m. Nákupné centrum 150 m, reštaurácia 100 m. Kúpeľný ostrov (liečebné procedúry) 15 minút chôdze. Vodná nádrž Sĺňava - Ratnovská zátoka (vodné lyžovanie, rybolov) a cyklookruh okolo jazera 10 km. V okolí sú hrady Tematín, Čachtice, Beckov. Lyžovanie: Bezovec a Kalnica (20 km).
Ubytování: Privát (apartmán) pre 3-5 osôb v rodinnom dome s vlastným vchodom. V apartmáne je nové soc. zariadenie (WC, sprchový kút) a štandardne vybavená kuchyňka. Parkovanie 15 m od domu. Ubytovanie je v prevádzke od 20.6. do 20.10.
Cena: Celá sezóna: 1 noc 12 EUR/os, 2 noci 11 EUR/os/noc, 3 a viac nocí 9 EUR/os/noc. Poplatok mestu 1,1 EUR/os/noc. Postelná bielizeň je v cene. Nič iného sa nepripláca. Ceny sú platné pri ubytovaní 2 a viac osôb v celom priváte (aj cez letné prázdniny). Pri ubytovaní iba 1 osoby +1 EUR/noc.
Adresa: Privát Dado (ubytovanie v súkromí Dado), Daniel Pavlovič, Bratislavská 63, Piešťany
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytování v soukromí Dado, Piešťany
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...