– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ubytování u Jána, Štrba

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Ubytování u Jána, Štrba

Ubytování u Jána [Zvětšit - nové okno]
5 0
Umístění: Na okraji podtatranskej obce Štrba, 14 km od lyžiarskeho strediska Štrbské Pleso. Autobus 200 m, vlak 1,3 km. Reštaurácia 600 m. Aqua City Poprad 18 km, Tatralandia Liptovský Mikuláš 40 km. Lyžiarské strediská Štrbské Pleso, Lopušná dolina 8 km, Liptovská Teplička 16 km.
Ubytování: Privát vhodný pre jednu 4- až 5-člennú rodinu, ale aj samostatný pár. V privátu je spálňa (4 postele), obývacia izba s rozťahovacím gaučom (pre 2 osoby) a káblovou TV, jedálenský kút, kuchyňa s kompletným vybavením (sporák, mikrovlnná rúra, chladnička, riad) a kúpelka s WC a sprchovacím kútom.
Cena: Celoročne: 6,50 EUR/os/noc pri ubytovaní 2 a viac osôb v celom priváte na 3 a viac noci (aj cez hlavnú letnú a zimnú sezónu). Ceny sú konečné (vrátane rekreačného poplatku aj energií). Celý privát je k dispozícii vždy len 1 skupine (aj pri 2 osobách).
Adresa: Ubytovanie u Jána (privát Ján), Ján Chalupka, Družstevná 267/10, 059 38 Štrba
Poznámky: Prezentácia bola presunutá do archívu, pretože inzerent dlhodobo nereagoval na výzvy na aktualizáciu.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

Karin (28. 3. 2012, 22.52)
Uživatel zde byl ubytován od 16. července 2011 do 23. července 2011.
Dobrý den, v loňské sezoně jsme využili ubytování ve Štrbě v Penzionu u Jána a byli jsme s pobytem spokojeni. Nehledali jsme žádný velký luxus, ale spíše jakousi základnu pro naše celodenní turistické výlety. A toto ubytování naše očekávání splnilo. Navíc patřilo také k těm levnějším, což nám vyhovovalo. Zařízení bylo plně funkčně vybaveno, nic nám nechybělo a velmi pozitivní bylo i to, že jsme v penzionu byli ubytováni sami - 1 rodina v samostatném podkroví. Jedná se o běžný rodinný dům, kdy dole bydlí majitel a podkroví je vyhrazeno hostům. Vše, co bylo o ubytování zveřejněno se shodovalo se skutečností. To, co jsme hledali a očekávali, jsme také dostali. Rádi na pobyt vzpomínáme a ubytování můžeme doporučit. S pozdravem Karin Muczková

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytování u Jána, Štrba
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby