– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ubytování v soukromí U Janky, Slovenská Lupča

?? %
+421 484 196 938, mob. +421 911 180 262 j.krizova@yahoo.com
Ubytování v soukromí U Janky [Zvětšit - nové okno]
4 0
Umístění: V pôvodne kráľovskom mestečku Slovenská Ľupča, na jeho okraji, 11 km od Banskej Bystrice smer Brezno. Vlaková stanica 850 m. Ľupčiansky hrad 1,4 km. Slovenská Ľupča je východisko pre výlety do Starohorských vrchov, Nízkych Tatier a Veporských vrchov.
Ubytování: Privát (apartmán) v rodinnom dome s rekreačnou záhradou. Apartmán je so samostatným vchodom zo záhrady. V apartmáne sú 2+1+1 lôžka, umiestnené v oddelených celkoch jednej izby. V izbe je aj kuchynské vybavenie (mikrovlnná rúra, chladnička, varná kanvica), pracovný priestor (pracovný stôl s prípojkou na internet) a relaxačný priestor. Samostatné sociálne zariadenie (WC, hydromasážny sprchovací kút). Oplotená záhrada poskytuje príjemné posedenie pri krbe. Parkovanie automobilu možné pred domom alebo po dohode v uzavretej garáži.
Cena: Leto: 1 osoba 10 EUR/apartmán/noc, 2 osoby 16,60 EUR/apartmán/noc, 3 osoby 19,90 EUR/apartmán/noc, 4 osoby 26,55 EUR/apartmán/noc. Vykurovacia sezóna: 1 osoba 14,90 EUR/apartmán/noc, 2 osoby 19,90 EUR/apartmán/noc, 3 osoby 24,90 EUR/apartmán/noc, 4 osoby 29,90 EUR/apartmán/noc. Ceny sú konečné (vrátane všetkých poplatkov, posteľnej bielizne aj energií) a platné aj pri ubytovaní iba na 1 noc.
Adresa: Privát U Janky (ubytovanie v súkromí U Janky), Jana Krížová, Jabloňová 1, 976 13 Slovenská Ľupča
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytování v soukromí U Janky, Slovenská Lupča
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby