– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Privát Michaela, Vlková u Vrbova

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Privát Michaela [Zvětšit - nové okno]
13 4
Umístění: V malebnej dedinke Vlková, 1,5 km od obce Vrbov (termálne kúpalisko, rybolov). Autobusová zastávka a obchod 150 m, v blízkosti sa nachádza krčmička. V okolí Poprad, Levoča, Spišská Nová Ves, Tatry, Spišský hrad, Kežmarský hrad, Aquacity Poprad, Slovenský Ráj, Belianská jaskyňa.
Ubytování: Privát s kapacitou 13 osôb v izbách na poschodí rodinného domu so samostatným vchodom. Rodinná izba (4 lôžka + prístelka, vlastné soc. zariadenie, varná kanvica, TV) a tri izby so spoločným soc. zariadením (2x 2-lôžková, 1x 4-lôžková). Spoločná kuchynka (mikrovlnka, varná kanvica, chladnička, varič), spoločenská miestnosť (jedálensky kútik, TV, radio). Veľká záhrada (altánok, krb, hojdačky, šmýkalka, pieskovisko, možnosť hráť fotbal). Parkovanie v uzavretom dvore.
Cena: Leto: 6,50 EUR/os/noc, deti do 3 rokov zadarmo. Zima: 8,5 EUR/os/noc. Silvester: dohodou. Ceny sú konečné (vrátane všetkých poplatkov) a platia pri ubytovaní min. 2 osôb na min. 3 noci (aj cez hlavnú sezónu).
Adresa: Privát Michaela, Jaroslava Baranová, Vlková 69, 059 72 Vrbov
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Privát Michaela, Vlková u Vrbova
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...