– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ubytování v soukromí Mikovčíková, Velký Meděr

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Ubytování v soukromí Mikovčíková, Velký Meděr

Ubytování v soukromí Mikovčíková [Zvětšit - nové okno]
9 0
Umístění: V obci Veľký Meder (bývalé Čalovo), 2,2 km od termálného kúpaliska. Autobusová stanica 550 m. Vlaková stanica Veľký Meder 700 m. V blízkosti je mestský park, nákupné stredisko, reštaurácie, bary, supermarket. Tipy na výlet: Rodeo Ranch (jízdy na koni) 15 km, vodný mlyn Kolárovo (požičovňa lodí) 25 km, Galanta (ranč, termály, muzeum historických vozidel) 47 km.
Ubytování: Dom s dvomi 4-lôžkovými izbami s možnosťou prístelky. Izby sú vybavené manželskými posteľami, úložným priestorom, TV a DVD. Spoločná kuchyňa (sporák, rýchlovarná kanvica, kuchynský riad, chladnička, mikrovlnka), jedálňa, priestranná kúpeľňa so sprchovacím kútom, WC. Detský kútik s hračkami, knihami, spoločenskými hrami. Vonku je pieskovisko, posedenie, gril, rozsiahly pozemok s ovocným sadom. K dispozícií sú horské bicykle k zapožičaniu.
Cena: Celoročne okrem Vianoc a Silvestra: 6,50 EUR/os/noc pri ubytovaní 2 a viac osôb na izbe, na min. 3 noci (aj cez hlavnú sezónu). Rekreačný poplatok 0,70 EUR/os/noc. Nič iného sa nepripláca (cena zahrnuje DPH, energie, zimné kúrenie, posteľnú bielizeň).
Adresa: Ubytovanie v súkromí, Mgr. Agnesa Mikovčíková, ul. Maxima Gorkého 799/4, 932 01 Veľký Meder
Poznámky: Ubytovanie od roku 2016 neslúži pre verejnosť.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytování v soukromí Mikovčíková, Velký Meděr
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...